Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Memória probléma a gépen...

Memória probléma a gépen játék közben (? )

Figyelt kérdés
Mikor elindítom a gta5-t kb 5 perc után kiírja hogy megtelt a memoria vagy mi és hogy zárjam be a játékot. Mig nem volt újratelepítve a gépem nem csinálta ezt. Más játéknál is elöfordult. 8 gb rammom van.. Elöre is közönöm minden választ.

2017. ápr. 23. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Egy rakás szar fut a háttérben és megeszi a memóriát. Játék előtt állíts le minden fölösleges programot.


2. Ki van kapcsolva vagy kicsire van véve a lapozófájl, ami viszont a Windows fétise. Vannak dolgok, amit minden áron abba akar pakolni.

2017. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most kirpobáltam semmi sem ment a hátérben , és ugy is bedobta az üzenetett , régebb még képtelen voltam megtölteni a memoriát , most mit kellene csináljak hogy jo legyen ?
2017. ápr. 23. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ha az első két pont nem segít, a harmadik lehet vírus.
2017. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Virus lehetletlen , mivel alig 1 napos a windows.. vagyis nem voksolnék virusra . Azokkal a lapozofájlokkal mit kellenek kezdjek ?
2017. ápr. 23. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem állítottad át, akkor semmit. Amennyit alapból beállít, az elég neki. És egynapos Windows is lehet vírusos, ha mindenféle torrentszart pakolsz rá.
2017. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64 bites az új Windowsod?
2017. ápr. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen az
2017. ápr. 25. 12:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a windowsal lehet a baj , mive la 3 generácios i3mal olyan cifraságokat csinál bizonyos gamekben , (Gta lebegek a semmiben nem tölti be a texturákat ) hogy förtelem , amit eddig nem csinált..
2017. ápr. 25. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!