Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Social club accountomba...

A Social club accountomba valaki belépett, hogyan tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Rég nem léptem fel GTA5 re de most kedvem lett. Akartam egy új crew-t csinálni de nem tudtam bejelentkezni. Elindítottam a GTA5-öt hogy megnézzem mi az email címem stb, és akkor egy ...@gmail.com felirat fogadott az emailem helyén. Emlékeztem hogy 2 féle variáció lehet az email címem de ez nem volt köztük. A lehetséges jelszók közül se illett egyik se ahoz amit ott írt. Volt egy eset amikor a "barátaim" megtudták azt az 1 jelszót amit mindenhova használok (facebook ból volt egy kis incidens is) de nem hiszem hogy bárkinek is tovább adták volna. Most nem tudom se megváltoztatni az emailt vagy a jelszót vagy írni a supportnak. Mit lehetne ilyenkor tenni? 450 órám van benne és nem szeretném újra kezdeni.

#GTA 5 #Account email
2017. máj. 11. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt barátom úgy hívják hogy szopás.
2017. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam supportnak és küldtek is egy megerősítő email-t a régi freemail fiókomra de mivel azt töröltem így bukott a dolog :(.
2017. máj. 14. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!