Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meik a legjobb nyílt világú...

Meik a legjobb nyílt világú RPG-k?

Figyelt kérdés

Elder Scrolls és Witcher széria megvolt.

Pár kritérium:

-inkább középkorit szeretnék (Fallout kilőve)

-Dragon Age-féle "taktikai elemek" nélkül

-felülnézetes se legyen, ha lehet



2017. máj. 14. 10:28
 1/5 A kérdező kommentje:
*Mik, nem Meik -.-" sry
2017. máj. 14. 10:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig a Witcher-sorozat és a Skyrim a legjobbak, annak ellenére, hogy már kijátszottad őket.


Dark Souls esetleg?

2017. máj. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A wticher 1 és 2 nem open-world.


Ha szereted a régebbi játékokat, én erősen tudnám ajánlani a Gothic I és II-t, illetve az összes kiegészítőjüket, akár a modokkal együtt.


A III, a III. kiegészítője és a IV játék a nyomába sem ér az első kettőnek, és őszintén szólva, egyáltalá nem ajánlanám őket, mert borzalmasak. Más a fejlesztő csoport is.


Ott van a Heroes of Might and Magic is, szintén régebbi.


Aztán ott van a Risen, ami szintén szerintem elég gyenge, de megfelel a kritériumoknak, és valamennyire én is élveztem. A második részét viszont egyáltalán nem.

2017. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

a Dark Souls nem igazán nevezhető RPG-nek, inkább egy akció-kalandjáték RPG elemekkel

nekem a Risen tetszett, szerintem jópofa volt

2017. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 EZEZ ***** válasza:
Csakis a Divinity 2 -DKS , felér egy Skyrimmel
2017. szept. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!