Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Állattá változós játék 2000...

Állattá változós játék 2000 környékén - Mi lehetett a címe? Régen játszottam egy játékkal, de már nem emlékszek a címére.

Figyelt kérdés
Számítógépes játékról lenne szó. Olyan 2000 környékén, kb +/- 5-6 év környéke. Arra emlékszem (lehet, hogy ez csak a demoja volt), hogy 4 szereplő volt benne és mindegyikük más állattá tudott alakulni, az egyik tigris, egy másik farkassá, többire nem emlékszem. És volt, hogy állat formában kellett menni velük és megoldani a dolgokat. Egy tanya szerű terep rémlik, ahonnét nyilott egy út zöld dzsungelbe és ott azt hiszem tigrisként kellett menni. A pajtában jelent meg az ellenség, hogy hogy nézett ki már nem tudom. Grafikailag a régi Tomb Raiderhez tudnám hasonlítani, szintén térbeli játék. A játék logója fekete-fehér volt. Vajon mi lehetett a címe?

2017. máj. 15. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Tipp:


Animorphs: Know The Secret (2000).


https://www.youtube.com/watch?v=RHHbuFr2kIo&t=3m50s

2017. jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen az volt az! Közbe már nagy nehezen megtaláltam én is, hogy ez volt a címe. Köszi a választ! :)
2018. ápr. 7. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!