Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti játékra lehet pach-et...

Eredeti játékra lehet pach-et rakni?

Figyelt kérdés

Meg vettem a black ops 2 fel is raktam steam re! Ha én külön dlc-t akarok rakni akkor muszály steam en meg vennem vagy elég ha leszedem torrenten és fel pachelem?

Kifog dobni a játék vagy lehet baja?



2017. máj. 21. 19:25
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Patch-et lehet, sőt, kell is. De a torrentes DLC-vel nem mész sokra eredeti játéknál. Hogy gondoltad?
2017. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát megvettem a játékot és abban volt egy papir amiben az volt hogy a season pass 4 dlc-t lelehet tölteni 1 dlc áráért!

Ha én ezt a dlc-t máshonnan letöltöm és rátelepitem a játékra abbol lehet baj?

Vagy vannak ezek a fegyver skin en amik 1-5 eurok! Ha azokat letöltöm és be illesztem a játékba azt észre veszi a játék és kidob?

2017. máj. 21. 19:46
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt nem értem hogy xbox on hogy lehet hogy RGH zott gépre rápakolják ingyen a sok dlc-t és megy online hiba nélkül? Mikor az xbox gondolom zártabb rendszer mint egy pc amivel alappol kezdődik minden aminek köze van a hack hez... :/
2017. máj. 21. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy kidob a játék, de bannolnak is előbb-utóbb.
2017. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a válaszokat! El szomoritott.... eddig csak ilyen nosteam os moddal jaccottam abba meg benne voltak a dlc-k azért is kérdeztem mi a helyzet ha eredetire akarom a dlc-t rakni :/
2017. máj. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!