Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj a Steammel/a...

Mi lehet a baj a Steammel/a gépemmel?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy játékot (Dead by Daylight) és mikor le akartam volna telepíteni a gépemre,azt írta ki hogy nem megfelelő hozzá (a gépem),de nem egy ősrégi laptopról lenne szó,szóval nem értem mi lehet a probléma vele.Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. máj. 24. 20:03
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Pontossan mik a géped paraméterei?
2017. máj. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Toshiba,2,00 GB memóriája van és 32 bites operációs rendszere.Szeretnél még tudni valamit?
2017. máj. 25. 18:18
 3/4 Gugu Gabor ***** válasza:

Ettől kicsit több infot is írhattál volna de lényegében most ez is elég.

Pld Itt csokkolhatod:

[link]


Gyenge hozzá a géped.

2017. máj. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy a laptopod nem régi, még nem jelenti azt, hogy újabb, komolyabb videokártyát igénylő játékok futtatására alkalmas. Főleg laptopnál, egy olyan gép, amivel normálisan futnak az újabb játékok, olyan 250 ezer Ft-nál kezdődik.


Nyilvánvalóan kevés, gyenge a laptopod hardvere. Játékokhoz a videokártya az, ami első sorban számít, valamint a CPU. A RAM mennyisége kevésbé, de 2GB ide már kevés. És általában nem erősebb hardverekkel szerelt laptopokat szoktak 2GB RAM-mal árulni...


Ez eleve egy még Early Accessben lévő, befejezetlen játék, optimalizálatlan is (ergo indokolatlanul rosszul futhat egy erősebb gépen is, akadhat, bugolhat, stb.). Ha még nincs 2 hete, hogy megvetted, és nincs 2 óra játékidőd benne (beleértve csak a futtatási időt, ha nem is játszottál/tudtál vele játszani egy percet sem valójában), azt javaslom, írj a Steam Supportnak, és téríttesd vissza a játékot. Vagy pedig vegyél erősebb gépet, jó esetben asztalit.

2017. máj. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!