Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért tiltott le a VAC?

Miért tiltott le a VAC?

Figyelt kérdés
3 napja megvettem a call of duty bo 2-t és ma kaptam steam en egy üzenetet hogy le tiltott a VAC és nem játszhatok VAC al védett serveren! Nem is csaltam meg semmi! Tudok nekik irni hogy kapcsoljanak vissza? mert ez igy nagyon kellemetlen :( és csak a zombie modon nem is értem miért ... :(

2017. máj. 26. 21:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem is csak a zombie hanem a multi-t se engedi :/
2017. máj. 26. 21:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb offold.
2017. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hello, öcsémre egyszer ráfogta valaki, hogy csalt, közben nem is ő volt a csaló, hanem az, aki ráfogta, és az admin meg rögtön elhitte neki, hogy öcsém csalt, de aztán írtak az adminnak, és végül sikerült megoldani, asszem öcsém visszakapta a fiókját. Amúgy én nem ismerem ezeket a dolgokat.
2017. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De ilyenkor kinek tudok irni? Mert most akkor kidobtam a pénzt az ablakon... 3 napig játszottam és ez fogad... nincs kedvem mégegyszer megvenni igy is szaladgáltam érte össze vissza mert sehol nem volt ez a régi játék!

Az lehet hogy vegig fut valami program a gépemen és ha olyan dolgot lát ami neki nem jo akkor kitilt vagy minden képpen csak akkor ha ,, csalok'' játék közben? Az a baj nem is értek hozzá abszolút tanácstalan vagyok...

2017. máj. 26. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
99.9% hogy nem fodjak feloldani a tiltast. Valamit talalt a gepeden a vac, akar egy skinprogram is, vagy ha peldaul g2a vagy hasonlo oldalon vetted a jatekot.
2017. máj. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!