Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is unalmasak a...

Szerintetek is unalmasak a mai videojátékok? Nekem sokkal jobban tetszettek a PS1, PS2 játékok

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik játék...
2017. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Én személy szerint RPG fan vagyok és sajnos azokból nem sűrűn van megjelenés. Bezzeg a hülye FPS-ek na mindegy, a mai megjelenésekben is azért vannak jó játékok de tényleg rengeteg az unalmas az a baj hogy már ugyanazokat a játékokat adják ki más csomagolásban mert már van egy halom COD de hál istennek már készül a következő... Az FPS-ek korát éljük sajnos na mindegy van aki meg pont azt szereti, ízlések és pofonok.
2017. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Még egy egyedi hópihe...
2017. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Melyik videojáték?

Én mondjuk élveztem a witcher 3-at, inside-ot, undertale-t, stb.

Hatalmas bázis van itt, az hogy te mit találsz érdekesnek meg mit nem teljesen ízlés kérdése. Nyilván nem a tucat battlefield-eket meg cod-okat kell alapnak venni, ahol lassan a futsz, lősz kettőt, meghalsz, újraéledsz az alap tematika.

2017. máj. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Egy kicsit sem. 32 éve játszom videojátékokkal, és jobban élvezem, mint valaha.
2017. máj. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Boven voltak a Ps1 korban is unalmas meg xar jatekok. Ahogy most is vannak nagyon jok.
2017. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kinek mi az unalmas nekem a mai napig kedvencem az Uncharted 2 v a BioShock Infinite.


Szerintem nincs igazad.

2017. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik kornak meg van a maga ,,unalmas" játékai. PS1 és PS2 játékok között is voltak, csak te azokra már nem emlékszel, hisz csak az emlékezetes játékok maradtak meg neked.
2017. jún. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!