Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek min jobb játszani...

Szerintetek min jobb játszani egy játékot: konzolon vagy PC-n?

Figyelt kérdés
A Witcher 3-at szeretném játszani és elkezdeném gyűjteni a pénzem egy jobb gépre vagy konzolt vennék. Eddig párszor játszottam konzolon, de a PC-hez vagyok hozzászokva. Melyken könnyebb, kényelmesebb játszani: Billentyűzet+egér/kontroller? Ha konzolt vennék, akkor meg tudnám szokni a kontrollert( mennyi idő alatt)?

2017. jún. 4. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Műfajfüggő

FPS/TPS/Stratégiai -> PC

Verekedős/Platformer/Hack'n'Slash -> konzol

2017. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a Witcher 3 a harcrendszere miatt egyarant elvezheto PCn és konzolon is (csak úgy mint mondjuk a Batman Arkham City)

PC után meg hogy mennyi idő átszokni nekem egy bő félév volt, van akinek 1 hét is elég

2017. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2017. jún. 4. 11:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól van megcsinálva a játék harcrendszere, mindkettővel könnyen kezelhető.


Ha csak az irányítás miatt vacilálsz PC és konzol között, akkor a PC-t válaszd. Bármikor vehetsz hozzá kontrollert.

2017. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Így van. Mivel a játékok 99%-a játszható Xbox kontrollerrel is PC-n, így a PC oldalára billen a mérleg. De PS4-re már most van egy jó pár zseniális exkluzív játék, ami soha nem lesz PC-re, és magában érdemes megvenni értük a konzolt (Bloodborne, Driveclub, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, Dragon Quest Builders, Nioh, Until Dawn...).
2017. jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja.


A PC drágább de a játékok teljesítményét ki tod maxolni.

Továbbá nem feltétlen kell azokat megvenned.


A Konzolnál nem kell a fejlesztésekkel bíbelődni de adott látványt kapsz és kész. Továbbá minden játékot meg kell venned.


Egyébként mind a 2 simán megszokható. FPS-t is lehet nyomni konzolon csak ne a multival kezd mert 10 mp-nként megfogsz halni. Kb 3-4 nap és megszokod.


Nekem mai napig kedvencem pl a Resistance széria.

Egy mostani konzolt használtan már 80-ért megkapsz. PC-re minimum tripla ennyi kell.


DE egyébként én pont pár napja írtam magamnak össze normális konfigot 330-ra jött ki.

Na kb ennyiből 5 évig nem kell szívnod.


Lehet ez alá is menni 120-150-es géppel de igen gyorsan fogsz vakarózni h kifutottál a ramból gyenge a videokari, v a táp....


Te döntsd el neked mi a jó.

2017. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát azért szerintem ez egy pöppet túlzás, nekem még mindig egy erős 2 magos procim van, mellé GTX 750 Ti, ami nem a legolcsóbb kártya de pénztárca barát, aztán kisebb kompromisszumokkal még az új Prey is elfut a gépemen (nem azt mondom hogy 1080p 60 fps-sel, de a PS4 szintjét hozza)..
2017. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
és bár a proci elég jó (3.5 GHz) azért ma már bőven egy 4magos az ajánlott 3.0+ GHzen..
2017. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem van ez is az is


ps en max autósakat tolok egyszerűen nem áll rá a kezem

egér-billhez vagyok szokva


párom elvan a ps el ő meg egér-bille béna

egyénfüggő


gépek annyi előnye van hogy fejleszthető míg a konzol ha "elöregszik" vagy olcsón túladod (mert ugye másnak se kell) vagy megy a padlásra

2017. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!