Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks-ben a prémium...

World of Tanks-ben a prémium boltból vagy aranyból éri meg jobban tankot venni?

Figyelt kérdés
Csak mert a prémium boltban az IS-6 13000 Ft kürül van, viszont ha Aranyból veszed meg akkor csak kb 12000 Ft-ot kell fizetned. A kérdés az, hogy ha a prémium boltban veszed meg annak mi előnye van azzal szemben ha aranyból, mert a prémium boltban írnak olyat hogy plusz tapasztalati pont meg kredit jár a csaták után ezzel a tankkal, de ha aranyból veszed meg, ez akkor is így lesz-e?

2017. jún. 9. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is játszottam a játékkal, de nem tudom felfogni, ki költ pénzt egy ilyen ingyenes játékra. és mondom ezt úgy hogy nem sajnálom a pénzt mert eddig kb 750.000ért vettem játékot ps4-re, de egy tankért pénzt kiadni ráadásul ennyit..
2017. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lö 100 %-ban haszontalan válasz, köszönjük. Amúgy ha tudsz nekem mondani egy ojan játékot ami hasonlít a WOT-hoz és fizetős és ha egyszer megvetted akkor utána nem kell rá soha pénzt költened akkor oké... (A War Thunder nem ér) Amúgy te beszélsz aki 750 000 Forintot költöttél játékra, nekem meg itt is ez az 1000 forint spórolás is számít :/
2017. jún. 9. 21:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom hogy ne költs pénzt játékokra, de egy ilyen wot meg társai "ingyenes de fizess ha el akarsz érni valamit" játékokra egy forintot is sajnálnék, lehuzás az egész. Amúgy mondom, én is játszottam és szerintem fizetés nélkül is lehet jó tankot venni, csak lassabban..gondold át, főleg ha ezen az ezer forint különbségen gondolkodsz, nem hiszem hogy anyagilag el vagy eresztve. Akkor meg minek költenéd hülyeségre a pénzt. ÉS bocs, hogy nem tudok a kérdésedre válaszolni de jó lenne ha le tudnálak beszélni a szándékodról.
2017. jún. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt meg nem tudom, hogy milyen gépen játszol, tehát nem tudom milyen játékokat tudsz futtatni. Én wot-ról battlefield 1-re váltottam. ott is vannak tankok, vannak még repülők, meg gyalogság is. Néha még vizi járművek is. sokkal szebb a játék és változatosabb a multija, mint hogy vegyél egy tankot több mint 10ezer forintért és akkor nagyon jó lessz életed végéig ugyanazzal játszani azon a pár mapon ami van
2017. jún. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Premium tank csak azoknak kell aki nem eleg jok a jatekban, vagy nincs idejuk/turelmuk megcsinalni a kuldeteseket.
2017. jún. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most akkor kaphatok választ a kérdésemre vagy nem?
2017. jún. 10. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
komolyan...mindenki próbálna lebeszélni róla nem veszed észre? miféle pancser vesz ilyet?? És még hajlandó vagy idegeskedni is, hogy 1000 ft plusz vagy minusz...
2017. jún. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben van, akkor írjátok meg hogy melyik az a játék amiért eddig a legtöbb pénzt adtátok ki, csak hogy én is bámulhassam nagy kerek szemekkel a képernyőt, hogy ezt mi a francnak. Csak úgy mondom, hogy azok a játékosok amik körül mindig is a legnagyobb felhajtás volt, hogy ez így meg úgy, azok TELJESEN hidegen hagynak. Most már lassan ott tartok, hogy kiírom ezt a kérdést újra, csak ojan formában, mintha nem akarnám megvenni, csak érdekel, hogy akkor most ez hogy van. Talán akkor költhetem arra a pénzem amire akarom, hiszen az ENYÉM.
2017. jún. 13. 17:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt abba is belekötnétek, hogy az olyan nem pontos J, félteírtam, Bocshánat...
2017. jún. 13. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!