Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pokémon go-ban ha sétáltatta...

Papagajfan kérdése:

A pokémon go-ban ha sétáltattam egy pokémont akkor az evolve útán erősebb lesz mintha nem sétált volna? ( tudom hogy ez alapból a candy gyűjtésre jó)

Figyelt kérdés

A kérdés azért merült fel bennem mert van két nagyon hasonló erősségű pokémonom, de amelyikkel majdnem 100 km-ert sétáltam picit rosszabb mutatóval rendelkezik, de ha számít a séta akkor őt fejleszteném értelem szerűen.

Illetve még azt is hallottam hogy erősebb lesz ha fejlesztés előtt harcolok vele.



2017. jún. 10. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb akkor sem, ha sétálsz vele, és akkor sem, ha harcolsz vele. Ezt egyedül az "IV" határozza meg, ami minden pokémonnál más. Erre vannak bizonyos IV kalkulátorok, vagy szimplán megnézed az "Appraise" fülön, hogy mit ír róla az edző.
2017. jún. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez például egy regisztráció nélküli kalkulátor, csak a pokémon adatait kell beírni: [link]
2017. jún. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)
2017. jún. 11. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!