Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha mar van egy Warriorom...

Ha mar van egy Warriorom World of Warcraftban (WOTLK) es pl csinalok meg egyet, akkor a fejledesuk szinte egy es ugyanaz?

Figyelt kérdés
Szoval van egy 30lvl Warriorom(protective) de szeretnek Fury Warriort, akkor ugy jobban megeri ha a protective warriornak atcserelem a Talent-set-jet meg az itemjeit, vagy inkabb csinalni uj warriort amit mindjart a startban Fury-ra build-elnem? Lehet a kerdesnek nem sok ertelme, de meg uj es noob vagyok a jatekban de szeretnek fejlodni!

2017. jún. 13. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Te nem csak a wowban vagy új, hanem az életben is. Szerintem te gyerek vagy, ráadásul nem az idősebbik fajta, de ettől függetlenül segítek. NE JÁTSSZ SZAR PRIVÁT SZERVEREKEN. Nem drága az eredeti wow, főleg, hogy mostmár kitudod farmolni a GameTime-ot, azaz megtudod venni goldért. Egyébként semmi értelme sincs új warriort csinálj, ha már van egy, úgy cserélgeted a speceket ahogy akarod, átrakod magad fury-ra és felveszel 2 2handed weapont, a többi cuccod meg mindegy mert csak 30-as vagy.
2017. jún. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet venni 2 talentfa fejlesztést, akkor csak váltogatod és kész.

Ha nagyon akarsz, csinálhatsz másik warrior-t is, csak nincs sok értelme (az elején kell jól faj-t választani a bónuszai miatt, tehát pvp-zni vagy instázni akarsz vele).


Ami a goldos game time-ot illeti, nekem kb 6 hónap farmolás és fejlesztgetés kellett (meg 4 majdnem maxos karakter) hogy a 30 napos tokeneket meg tudjam venni egy hónapban és én korábban már wowoztam eredetin több évig. Így leírva egyszerűnek tűnik, de olyan árak vannak, hogy nem megy varázsütésre, főleg nem annak aki most kezdte és mondjuk nincs fix állása/jövedelme (diák, munkanélküli stb).

2017. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor valamit nagyon rosszul csinálhatsz :D , én 1 hét alatt farmolok ki 4-5-öt, így van meg az Overwatch és a Diablo is kieggel, ja meg a Legion is :'D
2017. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet félre értettél, fél év kellett mire a rendes havi token szedés meglett, utána már könnyű fent tartani, de azt el kell érni, szóval ennyivel simán számolhat.
2017. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!