Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 3-ba nem tudom a...

A sims 3-ba nem tudom a regedittel megváltoztatni a nyelvet. Van valami más megoldás rá?

Figyelt kérdés
HA bemegyek a regediten bellűl a sims 3 mappájába nem ad ki semmit. Tehát nincs ott a country se a locale.

2017. jún. 17. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Vásárlod meg a magyar klienst.

Töltsd le a magyar klienst.

2017. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt részletesen leírnak minden opciót:

[link]


Legrosszabb a mentéseidet kimásolod (A Saves mappát a dokumentumokól, meg a dowloads-mods mappát, ha vannak), és újratelepíted, de nekem sose kellett a nyelvváltáshoz ilyen drasztikus lépés.


VISZONT NYELVVÁLTÁS UTÁN ELTŰNHETNEK A MENTÉSEK - emiatt a saves mappáról mindenképp csinálj előtte egy mentést, vagy vedd ki, és tedd be újra, ha megmaradna, és mégse jelenne meg a játékban (én jártam így, szerencsére sosem volt végzetes)

2017. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!