Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Akárhonnan letöltöm az Another Brick in the Mall nevű játékot a launcher elindítása után folyton leáll a program és nem lehet elindítani. Mi lehet a probléma? Már nagyon sok oldalról próbáltam letölteni, de mindig ez történik. Tudna valaki segíteni?

2017. jún. 26. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az "Akárhonnan letöltöm" alatt gondolom kalózkodásra gondolsz és szerintem kalóz-biztos a játék
2017. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
van olyan ismerősöm aki letöltötte és ment neki a játék. én is csak azért akarom letölteni hogy megnézzem hogy viszi e a gépem. Mert elég régi és lassú a gépem és nem akarom megvenni, ha ugyse indulna el. (Viszonyításként:a Minecraft is akadozik rajta a minimum grafikán)
2017. jún. 27. 12:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem vagyok híve a kalózkodásnak, mert az csak a gyártóknak rossz. Én is mindig megveszem az olyan játékokat amik futnak a gépemen, csak "teszt"-ként töltöm le.
2017. jún. 27. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha a Minecraft akadozik rajta akkor ez még jobban fog

Még Szíriusznak is laggolt amikor már több száz vásárló volt

Pedig neki egy nem rossz gamer gépe van

2017. jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki az a Szíriusz, gondolom valami videós. De a lényeg az, hogy akkor nem veszem meg feleslegesen. Köszi a segítséget. (Na pont az ilyenek miatt szoktam először letölteni. Ha megvettem volna akkor most 3000Ft-ot kidobtam volna)
2017. jún. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!