Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL: Silveresként normálban...

LoL: Silveresként normálban miért kapok ellenfélnek platinumokat és diákat?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon ritkán volt az, hogy valaki sokkal a többiek szintje felett / alatt legyen. Most már többedszerre van az ellenfélnél diamond, platinum rangú, mikor mindenki más silver és gold. Ráadásul amilyen szerencsém van, legtöbbjük az én lanemen volt az ellenfél. Tudom, hogy előfordulhat, de kicsit idegesítő, hogy már normál módban, amit sokat csak funból játszanak random diamond jelenik meg, és végig 1v9 megy. És nem is valami "fun pick"-ekkel, hanem rendes Lee sin, Zed, amivel még jobban lehet aprítani.


Flex silveres, soloq-s unrankedként elég béna ilyenek ellen játszani. A szerencsém, hogy a mágusokat szeretem, így bár ha nagyon le vagyok maradva is cc-vel tudok segíteni teamfightban. Tudom, hogy a vereségek jók a tanulásra, de egy kicsit túl soknak érzem. Tippeket is jó ellesni, amiket csinálnak, de olyan hősökkel jönnek, akik engem annyira nem érdekelnek :D


A magas rangúak miért nem rankedeznek a saját csoportjukkal? Illetve szerintetek még gyakran elő fog fordulni ilyen?



2017. júl. 17. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Azok boostedek. Aki dia\plat keretes és silveressel dobja össze a rendszer az pénzzel jutott fel oda nem tudással. Általában ezek olyan szinten mint b5-ös polák kisgyerekek.
2017. júl. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam már erre, sokszor van, hogy egy adott rangú játékos sokkal lejjebb teljesít. De ők még így is tényleg jobbak voltak, mint mindenki a csapatból, ha nem fókuszálunk rá, és rohanjuk le 5-en, nem igazán volt esélyünk nyerni.
2017. júl. 18. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
MMR miatt. Vagy neked túl magas az MMRed, vagy nekik túl alacsony, emiatt ellenük sorol be téged.
2017. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!