Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek mennyi időbe telt hogy...

Nektek mennyi időbe telt hogy átlássátok a LoL-t? Hányas szinttől értettétek az alapokat amit érdemes tudni csatában? Több lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt szerepekre, útakra, defensive játszásra, 1v2 laning előnyére, wardokra, stb.

Én pl most tudtam meg hogy csak lvl 30ig juthat mindenki a játékban, a meccsen meg h 18lvl a max. Meg h hetente kapunk 10 ingyen kipróbálható hőst.

Én lvl 15-ös vagyok és még úgy érzem sok van amit nem tudok, ilyenek pl a rúnák és mesterségek helyes használata. Meg h mi az az S- osztályzat amit egyszer kaptam én. Állandóan interneten kell gugliznom, meg videókat nézegetnem, elegem van már hogy nem tudok mindent. xD

Szval mennyi időbe telt? :)



2017. júl. 18. 02:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
28%

Körülbelül nekem 1-2 év volt, mire fejből tudtam minden hős képességét, összes itemet és a fogalmakat.

Normál játékokban kis szinten nem sokat fogsz tanulni. Majd ha elérted a lvl 30 at, és minden lanen minimum 2 hőssel tudsz játszani, akkor kezdj el rankedozni. Ott normálisabb játékosokkal fogsz találkozni. Addigra fogsz annyit tudni, hogy ügyesen játszd le a promód.

2017. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
46%
Hát mire a lvl 30-at elértem már így a legalapvetőbb dolgokat tudtam, de úgy igazán átlátni mondjuk 1 év után. De az után is tanultam, fejlődtem bőven. Emlékszem régen a teamfightoknál nem nagyon láttam át a helyzetet, túl sok volt az infó, nem tudtam követni, hogy mi történik, úgyhogy általában berohantam és lefejeltem a billentyűzetet kb :D Hát igen, idő kell hozzá.
2017. júl. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
kb plattól mondható hogy átlátja a játékot
2017. júl. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
46%
Kb. level 30 mire a nagyon alapokat átláttam, de szükség volt jó sok videóra, és verseny szintű játék nézésére, mire jobban megtanultam. Ráadásul folyamatosan változik a játék...
2017. júl. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%

én idén kezdtem, és jobban átlátom, mint egy ismerősöm, aki 4 éve játszik xD még pár hónapja mondtam neki valamit, hogy hogyan próbálok játszani miden, és azt mondta, hogy akkor most vagyok olyan szinten, mint ő, pedig lvl 30 se voltam :D de amúgy én nem érzem úgy, hogy érteném még teljesen a játékot

ha kívülről nézem, akkor értem, de a meccs hevében nem teljesen látom át, nem tudok még mindenre figyelni, szóval ezen fejleszteni kéne, eddig nem is besorolóztam még le

2017. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Hát én mindig nagyon figyelmetlen voltam és feledékeny is..szval remek lesz. Második jót nevettem. Még csak egy hőst tudok játszani, de azzal is állandóan vesztettem, mert nem tudtam hogy kell defensive játszani állandóan pusholtam, na majd most Tibbers gyenge fingja halálba égeti őket!

Ja és még nem untátok meg a játékot egy-két év után, vagy utáltátok meg, akár a játékosok miatt, vagy megunni mert közeli barátotok nem játszott lolt? Na mind1 erre már úgysem kapok választ. Egyre rosszabbul játszok vagy a játékosok fejlődnek körülöttem, vagy túl lassan tanulok.

2017. júl. 18. 13:20
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

Ha eleged van a játékosokból, akkor javaslom a /mute all parancsot, sok mindent megold :D sokszor így kezdem a játékot

a tanulás meg tényleg van akinek lassabban megy, de ez természetes, ha valaki nincs ráállva az ilyen játékokra, és hidd el, lvl 30 is tele van olyan emberekkel, akiknek gőze sincs a dolgokról, és mindig téged fognak hibáztatni, vagy ha nem is téged, magukat biztos nem, miközben semmiről nem tehetsz

játssz a legjobb tudásod szerint, többet úgy sem tehetsz

ne stresszelj rá

csak egy játék

a legtöbb ember elfelejti élvezni, és megpróbálja másoknak is élvezhetetlenné tenni

ne hagyd

és amúgy barátokkal sokkal szórakoztatóbb tud lenni

2017. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Igen, ti ilyenkor vissza szoktatok szólni vagy nem foglalkoztok velük? Mert én nem bírom ki kioktatásuk nélkül.

Pl.:Pénteken volt: Ha annyira béna vagyok szerinte hogy reportolni kell miért nem segít junglerként, 1v2 laningelésemmel csak a végefelé, amikor épp nincs ott az ellenség, aztán amikor megjönnek el is megy a dzsungelébe.

Visszaszóltok nekik?

2017. júl. 18. 19:18
 9/27 anonim ***** válasza:
46%

Én legtöbbször nem szoktam. Nem kell hülyékkel veszekedni, ők úgyse értik meg a gondolkodásodat, mert mindenki máshogy lát egy adott helyzetet. Ne törődj velük.


Persze nálam is van amikor elég, de akkor sem kezdek el káromkodni nekik, hanem elmondom, hogy szerintem mi az amin változtathatnának. Nem tudom, hogy ez a legjobb módszer, vagy nem, de azt igen, hogyha elkezdtek még jobban veszekedni, attól idegesebb leszel. Próbálj meg inkább a jókra koncentrálni, és ne csak a rosszat lásd az emberekben, mert akkor előbb-utóbb mérgedben kidobod a géped az ablakon.

2017. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Aha igazad van így lesz :P
2017. júl. 18. 23:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!