Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Little nightmare játéknak van...

Little nightmare játéknak van lemeze?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan kellene megfogalmaznom. Egy-két képet találtam róla, és nem akarom beégetni magamat a boltban, mikor megkérdem ez eladót, hogy rendelje meg.

Úgy tudom hogy ez indie játék, ezért kételkedem abban, hogy megjelent lemezre, vagyis kézzel fogható.

(Tudom hogy meglehet venni Steamen, de ez nekem olyan, mint hogy más nem e-book-ra veszi a könyveket, mert szereti kitenni a könyvespolcára)



#PC #játék #számítógép #little nightmare
2017. júl. 20. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát boltban lehet kapni de ha jól tudom ott a tokban csak egy steames aktiváló kód lesz, lemez nem
2017. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Van már ilyen játékom, ezért ez nekem elég :) Szeretem a valóságban is látni a gyűjteményemet ^^
2017. júl. 20. 15:52
 3/5 anonim ***** válasza:

tudom én is ilyen vagyok

szépen, platformonként külön polcon vannak (PC, PS2, PS3, PS4, Xbox 360), azon belül is ábécé sorrendben ^_^

2017. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is ekkora lakásom lenne... :(
2017. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem csak én vagyok vele így :) Még egyszer köszönöm a gyors választ! ^^ 4-es, te pedig ne búsulj, szerelj fel egy polcot :)
2017. júl. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!