Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta Onlineban miért van ennyi...

Gta Onlineban miért van ennyi modder?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap találkozok moderekkel, amikor Overtime Rumble-t indítok pl, de volt hogy már adott is pénzt modder, nem is tudtam akkor mi történik :D De miért van ilyen sok? Ennyire ki lehet játszani a Rockstar rendszerét?

2017. júl. 21. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Modder pénzt adott?!


Jobb ha jelented nekik mert bizony barátom az nem modder hanem hacker volt és akinek pénzt szoktak adolni hamar banoljak kis idővel.

2017. júl. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A modderek új tartalmakat készítenek a játékhoz.

A hackerek áttörik a játék védelmét, és csalnak.

2017. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hacker-re gondoltam
2017. júl. 21. 22:33
 4/5 anonim válasza:
Én kb 1 éve kaptam jó sok pénz ilyen hekkertől ÉS mégsem bannoltak
2017. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem se bannoltak és vagy 4-5 hónapja kaptam akaratomon kívül pénzt. Sőt el se vették tőlem, gondolom azért mert utánna is csináltam vagy 2-3 millát ceo bizniszekből és csak utánna költekeztem ezért valszeg nem szúrta ki a rendszer.


Sok modder azért van mert baromi nagy a játékos tábora a játéknak ebből következően sokkal többen megtalálják a biztonsági réseket.

Gondolj abba hogy mondjuk 20 ember dolgozik ezeknek a kiküszöbölésén úgy hogy több millió játéktulajdonos van, ennek pedig egy része hacker, akik meg eladják a modtoolokat másoknak.

2017. júl. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!