Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Napokban vettem egy PS3 Slim...

Daniel Major kérdése:

Napokban vettem egy PS3 Slim 350 gb-os konzolt, az lenne a problémám, hogy HDMI képe, az én TV-men nagyon pixeles. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2017. júl. 27. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt állíthatod be a képernyőnél a felbontást [link]


A TV által megjeleníthető legnagyobb felbontást érdemes beállítani 1080p / full hd vagy 720p / hd


Ha ezek után is gyengének látod a képet akkor simán előfordulhat, hogy jobbhoz szoktál, ezek 10 éves konzolok, ennyit tudnak.

2017. júl. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, azért kösz, próbáltam más TV-n is, mert most jelenleg az a baj, mocskos közelről egy 55 cm-es TV-ről tolom az AC 4-et, és kicsit zavar hogy közelről szép minden, távolról pedig pixeles. Próbáltam 70 cm-es TV-n is, ott gyönyörű képet adott az egész. Arra tudok saccolni, hogy a TV-m HDMI-je szar.
2017. júl. 27. 21:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Mièrt pont PS3-at. 2017-van itt az ídő újítani.
2017. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre volt igényem, én régebbi játékokkal szerettem volna játszani, nem ezekkel az új Call of Duty-kal... Amúgy meg én lesz@rom azt a 30 FPS-t, nem vagyok Bturbo hogyha nincs meg a 30 FPS visongok mint egy qrva.
2017. júl. 27. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!