Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mystic Messenger fanok?

Mystic Messenger fanok?

Figyelt kérdés
Várjátok V route-ját? Szerintetek mennyi homokórába fog kerülni az another story? Mit szóltok ahhoz a teóriához, hogy azon a képen (az another story-ban) V és Saeran is rajta van és az ő route-ja is elérhető?

#Mystic Messenger #Another story
2017. júl. 30. 22:16
 1/2 anonim válasza:
Személy szerint én várom is meg nem is, mert igazából V az egyik kedvenc karakterem, de viszont inkább Juminnal shippelem mint MC-vel (😂), bár még az kérdőjeles, hogy romantkius kapcsolatban leszünk-e vele, de azért örülök hogy bővül a játék. HG terén én olyat 100 körülre tippelek. A Cheritz megegerősítette hogy V route lesz, ezért nem hiszen hogy ő meg Saeran van a képen. (Mielőtt megerősítették, én is reméltem)
2017. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is be kellett látnom, hogy még egy ideig nem lesz Saeran route:( eddig föl sem merült bennem, hogy talán nem is biztos, hogy romantikus kapcsolat lesz, de így belegondolva ez talán ésszerűbb
2017. júl. 31. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!