Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mégis mi a különbség a PS3 és...

Mégis mi a különbség a PS3 és a PS4 között?!

Figyelt kérdés
Megtenné nekem, hogy valaki tételesen ( ! ) leírja?! Semmi olyan cikket nem találtam, ahol erről szó esne. Mindenki csak a hardware-ről meg a felbontásbeli különbségekről karattyol, ami meg pont nem érdekel.

2017. júl. 31. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért írja mindenki a hardvert, mert az változott. A 4 egy teljesen új konzol. Már arra fejlesztik a játékokat, mert a 3 elavult az évek alatt.
2017. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor mi érdekel, ha nem a lényeg? :S


[link]

[link]

2017. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lassan 1 éve van PS3 konzolom és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Most eszembe jutott, hogy vegyek egy PS4-et, de nem merek belevágni, ha nem tud tényleg jóval többet, mint a PS3, hiszen a kedvenc játékaim PS3-asak.


Hallottam olyanokat, hogy a PS4-nek van olyan funkciója, hogy fel lehet venni a gameplay-t (ehhez a PS3-koz egy külön kütyü kellett) de hallottam olyasmit is, hogy a PS4-nél már az online játék csak fizetés ellenében érhető el - amit egy baromságnak tartok és ez például vissza tart.

2017. júl. 31. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

multihoz kell gold előfizetés, ez így van.

Maga a PS4 egy teljesen új, modernebb gép. Ez olyan mintha a 10 éves irodai számítógép helyett veszel egy teljesen új gépet jobb processzorral meg egy erős videokártyával, sokkal többet tud (több képpont megjelenítés, nagyobb felbontás, tisztább kép, ha úgy van akkor több fps stb). Mivel maga a hardver erősebb, így többet bír, vagyis grafikailag jobb játékokat tudnak kiadni rá.


Azt tudni kell hogy a PS3-ra már nem lesznek új játékok. Amiket elkezdtek, azokat befejezik és kész. Ha te olyan játékokat játszol, amik PS3-ra jelentek meg, akkor semmi gond nincs, élvezd ki azokat a játékokat, nincs vele baj. Nekem is van pár régi játékom, amivel sajnos nem tudok játszani mert túl új és erős a mostani gépem (2000-2005 időszakból, masszív 0-5 fps-sel megy mert nincs rendes driver támogatás az új op rendszerhez meg alkatrészekhez).

2017. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 wegman8 ***** válasza:
A playstation az playstation ahogy a nagykönyvben írva vagyon.A legkirályabb konzol a világon...amen.
2017. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pedig kB. Ennyi a különbség
2017. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!