Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tavaly amikor felröppent a...

Tavaly amikor felröppent a hír hogy valamelyik Overwatch-os karakter leszbikus lesz ti melyikre gondoltatok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 1. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én először zarya-ra gondoltam nem tudom miért de valahogy belőle simán kinézzem azt hogy felcsatol egy brokit vagy egy gumi öklöt és végig megy az összes karakteren! :D

Tracerre is gondoltam de az valahogy túl nyilvánvaló volt

2017. aug. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hazudnék ha azt mondanám hogy nem gondoltam rá én se mármint zarya-ra gondolok! De én leginkább D.va-ra gyanakodtam habár ezt az elméletet gyorsan elvetettem mert tudtommal a csaj nincs még 18 éves és valamilyen szinten pedofíliának számított volna ha őt állítják be leszbikusnak!
2017. aug. 1. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:

#2: Ugye tudod, hogy ez nem úgy működik, hogy az ember lánya 18 évesen eldönti, hogy mostantól leszbikus lesz? És hogy aki leszbikus, az már csecsemő korától az?

A pedofília a serdülőkor (jogilag 13 életév) előtti fiatalokhoz való vonzódás, a serdülőkre a hebefília, illetve később a efebofília kifejezéseket használják.

2017. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem Sombra is gyanús volt. Úgy is mindenki találgatott vele kapcsolatban, simán kinéztem volna belőle. Amúgy #3-nak igaza van, ez nem eldöntős dolog, valaki vagy olyannak születik, vagy nem. Pedofilnak lenni meg aberráció (és független a lezbikusságtól), a homoszexualitás a tudomány mai állása szerint nem az, még a '70-es években azt is betegnek mondták, aki meleg volt, de az akkor volt.
2017. aug. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!