Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez mifele ceg? Atveres lenne...

Ez mifele ceg? Atveres lenne vagy esetleg biztonsagos?

Figyelt kérdés

Lanytesom vett nekem egy jatekot es nem nagyon ert hozzajuk. Mikor meglattam mit kapok nekem is leblokkolt az agyam . Ilyennel meg nem talalkoztam [link]


Szerintetek ez most mi ? Ez egy random kep a netrol nem volt kedvem lefenykepezni es atrakni gepre ! De pont igy nez ki dvd borito annyi kulombseggel hogy bal felso sarokban irja hogy pc-dvd ! Meg nem bontottam ki a csomagolast mert akkor mar nem fogadjak vissza az uzletben ! Valaki tud valamit errol ? Kicsit utana neztem a neten es tobb uj generacios jatekot adtak ki Cenega premium games neven ! Viszont nem tudom mi a trukk az egeszben ! Egy szimpla kiadvany 10k forint korul van ! A cenege meg ugyan ezt a jatekot 6k forintert arulja ! Mi a trukk ? Csalas lenne ? Valaki tud valamit errol ? Valaszokat elore is koszonom



2017. aug. 24. 01:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2017. aug. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nicska tricska toktombure ennyit ertek az egeszbol de meg mindig nem tudom mi a szitu ? miert olcsobb mint az eredeti jatek ? csak a felet kapom meg vagy hogy van ez ?... 50% story mode es utana azt irja hogy vegyem meg az eredetit ? vagy hogy lesz ?
2017. aug. 24. 04:52
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Légy erős, digitális verzióban többször is volt már 4 euró (1200 FT) alatt az ára (pl. Greenman Gaming, BundleStars, stb). Tudom, a magyar embernek a doboz nélküli játék nem is létezik, de ha valaki el tud ettől szakadni, fillérekért zsákolhat be eredeti játékokat, csak kicsit résen kell lenni.
2017. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Nincs trükk, nekem is ilyenben van meg a Wasteland 2, a Skyrim és a Fallout 4.
2017. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat...remelem nem lesz baj.
2017. aug. 24. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A Cenega Hungary 2009 vége óta létezik:

[link]


Van weboldaluk ahol játékokat lehet venni:

[link]


A pcguru oldalán több cikk van róla ahol mint játékok magyarországi kiadója szerepel:

[link]


A gamekapocs szerint az egyik legnagyobb hazai játékforgalmazó:

[link]


Ez utóbbi interjúból kiderül hogy a Cenega Hungary a lengyel Cenega magyarországi leányvállalata.


Sajnos most nem találom hogy hol olvastam, de a Cenega Hungary a CNG.HU kft utódja, tehát még ennél is régebben foglalkoznak játékokkal.


Szóval szerintem nincs miért aggódnod.

2017. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aha ertem ! Koszonom szepen . Esetleg meg annyi hogy felnem kell hogy a jatek region locked vagy esetleg global ?
2017. aug. 25. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Magyarországon tilos régiófüggő szoftvert forgalmazni. Vagy global, vagy magyar verziót lehet csak.
2017. aug. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hat tesom lengyelbol jon haza..egyetemen van es ajandekba vett nekem onnan egy jatekot. Mostanra mar rajottem hogy a cenega lengyel-magyar ceg . Esetleg ha majd aktivalom steamen a jatekot mibol jovok ra hogy global vagy region locked ?
2017. aug. 26. 13:59
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Mikor aktiválni akarod a kódot, a Steam kiírhatja, hogy a kód nem érvényes, vagy ebben a régióban nem aktiválható. Ha elfogadja, akkor 100%, hogy global a kód.
2017. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!