Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most pontosan akkor mi is...

Most pontosan akkor mi is folyik itt a Mystic Messengerben?

Figyelt kérdés
Szóval legelőször Zen routját játszottam. Ott nem sokat beszéltek Rikáról. Aztán most Yoosung routját játszom és előjöttek a kérdések... Most akkor pontosan mi is történt Rikával meg V -vel? Azt hallottam hogy Rika nem is lett öngyilkos és hogy nem is halt meg. És hogy V halt meg és hogy az egész RFA agymosás alatt van. Szóval most pontosan hogy történtek a dolgok?

2017. aug. 25. 11:03
 1/2 anonim válasza:
100%
Heló, nem tudom, meddig jutottál a játékban, és hogy mi történik Zen sztorijában, vagy Yoosung sztorijában a 6. nap után, de Luciel sztoriját végigjátszottam és ott elég sok dolog kiderül V-ről és Rikáról is. Ismétlem, nem tudom, mi történik másik történetszálakon, de itt V eléggé életben volt. ... Nem akarok spoilert írni, hátha nem szeretnéd, hogy lelőjem, mi lesz, és azt sem tudom, mennyit szándékozol játszani a játékkal.. Ha érdekel, amire én rájöttem (két minimálisan spoileres tényt közölnék, ha érdekel), akkor kérlek, jelezd. Ja, és azt mondják, Luciel sztorija tárja fel a legnagyobb titkokat, és őt hagyd a végére, szóval ha ki szándékozod játszani az egészet, akkor én is ezt javaslom, mert a vége azt az érzetet keltette bennem, hogy itt már nincs mit kideríteni, és aztán már nem is játszottam többet.
2017. aug. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha kijátszottad az egészet minden ki fog derülni. ha nem is minden a route-okból, hiszen ott van még 2 secret ending, ami lényegében V-ről és Rikáról szól
2017. aug. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!