Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen felkapott a PUBG?...

Miért ilyen felkapott a PUBG? Ugyanaz mint H1Z1 szóvalnem értem valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

Tömeghipnózis. Amit a streamerek tolnak, a tömegnek is azt kell tolnia, különben a haverok kiközösítik őket. Állítólag őrületesen izgalmas. Én egy ajándék kulccsal toltam vagy 25 órát a PUBG-t, utoljára a League of Legends közben unatkoztam ennyire (ami egyébként szintén egy tömeghipnózis-játék). Húsz percig rohangászok, egy lélekkel sem találkozom, aztán leesek a motorról, és meghalok. Egy UAZ-al végigmegyek egy hídon, aztán a végén lezuhanok, és kiesek a világból, mert belefutottam egy bugba. Beszorulok két szikla közé, és lelőnek. Nekem rohan egy fegyvertelen ellenfél, és azonnal meghalok. Egy másik fegyvertelen ellenféllel percekig ütjük egymást, és egyikünk sem képes megsebezni a másikat. Tényleg, k****ára izgalmas!

Ja, és undorítóan csúnya az egész, még akkor is képtelen lennék játszani vele, ha amúgy jó játék lenne.

2017. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
+1 amúgy szoktam lolozni és szerintem annyira nem tömeghipnózis mint a pubg de már kicsit mindenkinek a saját ízlése de a pubggal kapcsolatos résszel egyetértek
2017. szept. 1. 22:55
 3/11 anonim ***** válasza:
A H1Z1 is felkapott volt annak idején, viszont a PUBG egy új cím és jobban falkapták az internetes oldalak, meg a tartalomgyártók.
2017. szept. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
1# a LoL nem tudom miért tömeghipnózis mert míg a PUGB-ot felhypolják a steamerek addig a LoL nem úgy terjedt el amúgy a PUBG is tud izgalmas játék tud lenni ha tudsz vele játszani de az tény hogy eléggé túl van hypolva
2017. szept. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

A PUBG felkapott lett. Előtte generáció volt a H1Z1, előtte a DayZ. Amint kiadnak egy ilyen típusú játékot, mindjárt azzal fog mindenki játszani. Twitch tele van a PUBG-vel és akkor mindenkinek azt kel játszani, mert a nagy motorosok is azt tolják.

Ezek azok a játékok, amelyek érdekesek egy ideig, aztán jön a másik, és ki lehet dobni az ablakon.


És itt jönnek a "klasszikus" játékok, amik nem mai játékok, de a frissítéseknek, és újításoknak köszönhetően rengetegen játszanak vele: Dota 2 , LoL, Heartstone, Counter Strike részek, Tf2, stb stb...


Illetve

Ha a PUBG-ben bevezetnének valami gyűjtögethető dolgokat, mint például gyűjtögethetsz meccs közben xy dolgokat, amikből ha összejön mondjuk egy 10 darabos gyűjtemény, akkor valamit kapni fogsz. Steam tárgyat, vagy valami cserélhetős dolgot, vagy nem tudom mit... Ekkor már többen játszanának, illetve kevesebben hagynának fel a játékkal, mert élvezetes is a játék, plusz még valami célod is lesz az össz játék során.

2017. szept. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a Steamen botlottam bele a játékba és megtetszett a videók alapján, nem azért mert jaj mindenki ezzel játszik akkor nekem is kell, azóta játszottam vele legalább 200 órát. A H1Z1 meg mikor érdekelt, sokan bugosnak és gagyinak találták, akkor még nem volt benne Battle Royal mód, azóta nem tudom mi történt vele és a BR módnak sem néztem utána. Egyébként nem értem miért kell pont a PUBG-ot kiemelni, 100+1 játék van ami a streamerek miatt lett felkapott azokra miért nem veri a nyálát senki?


#1. Ha annyira unatkoztál játék közben, mi a fenének játszottál vele 25 órát?

2017. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6: Mert vannak ún. barátaim, akikkel húsz éve minden online játékot együtt nyomunk, és ha már megvették nekem ezt a cuccot, úgy éreztem, tartozom annyival, hogy egy kis időt belepakolok. Meg aztán nem szeretek látatlanban véleményt mondani, sok játékkal voltam úgy, hogy elsőre utáltam, később meg a kedvenceim közé lépett. De a PUBG később sem lett sem izgalmasabb, sem élvezetesebb. Egyszerűen semmi sincs benne, ami más játékokban ne lett volna benne már sokkal korábban (és általában sokkal jobban megvalósítva). Semmi sem indokolja, hogy három hónap alatt ötmilliót vásároljanak belőle, mégis ez a helyzet.
2017. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 kaston válasza:

Kedves előttem kommentelők! Több dolog is van ami valószínűleg nem teljesen tiszta mindenkinek, így tisztázzunk pár alap dolgot.


1)

A PUBG egy early access játék. Azaz erősebb fejlesztés alatt lévő játék, így bőven előfordulhatnak bug-ok, vagy nem "igazságos" dolgok a játék során, mint amivel az 1# hozzászóló is találkozott. El kell fogadni, hogyha egy nem végleges játékkal játszol, akkor hibákkal találkozhatsz (Nem csak az 1#-mek szól ez). Persze vannak példák bőven kész játékokban található bug-ok tömkelegével is, de ez más téma.


2)

A PUBG, H1Z1 és a DayZ is ugyanennek a brigádnak a terméke. Időrendben a legfrissebb a PUBG és többen azért is kezdtek egyre nagyobb hype-ba, mert izgatottak voltak az újításoktól, fejlődéstől, amit a játékok egymás után mutattak. Ezután jött be a streamer hullám is, akik bár játszottak a korábbiakkal is, ezzel viszont egyre többet. Egyszerűen azért, mert ez van most, ez fejlődik és a jelek szerint ez marad a végleges, ha egyszer elkészülnek vele.


A hype az nagy, nem tagadom, és valóban sokan játszanak vele. Ennek oka részben a hype, részben a Battle Royal. Persze vannak más játékok is ahol elérhető ez a játék mód, de nem ilyen játék elemekkel, és játék sebességgel.


Emlékezzünk vissza mi volt a No man's sky-al is. Hatalmas volt a hype, mindenki várta, kiadták és fail. Ha ott is early access címkével jött volna ki, talán nem bukott volna akkorát, és több figyelmet kapna most is, hogy kapott egy jókora frissítést, amivel elérhetőek és játszhatóak azok az elemek, amiket beharangoztak még az elején.


Visszatérve a PUBG-hez:

A játék jó, élvezetes, pörgős. Nem mindenkinek tetszik ugyanaz, és ez jó is így, viszont nem szabad szem elől téveszteni azt, hogyha a bugok veszik el valaki kedvét, akkor adjon neki egy esélyt pár frissítéssel később, mivel fejlesztik a játékot még most is. Az új elemek, a régi-új játék móddal kombinálva, egy kis hype és itt is vagyunk.


Remélem nem bántottam meg senkit, és valamennyire sikerült válaszolnom is :)

2017. szept. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Én pont ezt az emlegetett pörgősséget nem találtam benne. A CoD vagy a Titanfall, azok pörgősek. A PUBG? Tíz perc gyűjtögetés, hátizsákban kotorászás, aztán BUMM-valahonnan a semmiből lelőnek. Láttad a Gamescom-os "bajnokságot"? A győztesek végigkempelték az egészet, a kommentátorok meg kínlódtak, hogy szórakoztatónak állítsák be a szerencsétlenkedést.
2017. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A képlet egyszerű, új és van benne egy kis többlet. :)


Én speciel 155 óránál tartok. Szintén csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy a korai hozzáférésnek vannak előnyei hátrányai, mind játékos, mind fejlesztő téren. Azért 25 óra után én nem emelnék egy komplex játéknál ki ilyet, hogy szar mert bugos, valamint akik pedig arról írnak, hogy bumm gyűjtögetnek és aztán fejbeküldik őket és meghalnak egyből. 155 óránál se tartok ott, hogy pontosan felmérjem a távolságokat a scope-os lövésekhez elsőre. Itt nagyon fontos a hallás, az hogy időben észrevedd az ellenséget (tapasztalataim szerint én előnnyel játszok 4k-ban egy 49"os kijelzőn, mint aki csak full HD-ban játszik előbb észre szoktam venni más játékosokat nagy távolságból) az se mindegy, hogy third person-nál használod a kamera forgatást, sok esetben kötelezően használni kell a FPP-t is játékon belül különben lövöd a földet, vagy az ablakpárkányt(FPS játékmódnál nincs meg ez értelem szerűen).

Fogalmam sincs, hogy mennyire van a játék hypeolva, azért vettem meg, mert többen játszanak a gamer társaságomból vele.

Nagyképűen fog hangzani, de kb azért tudom csak elképzelni az unalmat a játékkal kapcsolatban, mert:

-nincs igazi huzalmad a játék stílusra

-nem fektettél bele elég időt, és/vagy nem néztél egy wiki-t vagy youtube oktató jellegű videókat

-egyedül játszol és duo-ban, vagy squad-ban még nem próbáltad (mondjuk ez fél igazság, így 30 évesen solo-ban 80-90%-ban top 10es helyezést érek el, és ott már elég kemény adrenalin löketet kap az ember, nem beszélve amikor az első helyért küzd az utolsóval, nekem 1-2 perc, mire a pulzusom normális értékre áll vissza és az adrenalin is kitisztul.)

2017. szept. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!