Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Clash Royale nem tudok kapcsol...

Clash Royale nem tudok kapcsolatot létesíteni a google fiókommal. Segítség!?

Figyelt kérdés
kb. 1 éve kezdtem el clash of clans, rá 1 hónapra a clash royalt is, csak clash of clan-al játszottam. Aztán meguntan, ezek alatt elkezdtem inkább royalozni. És végül letöröltem a clas of clans-t. A napokba megkaptam legendary chestből a Mega knightot, és elkezdem gondolkodni, hogy mennyire nem lenne jó ha valami baj lenne a telómmal és oda az egész 8 arenas Clash Royale karim, szóval teszt képpen letöltöttem a clash of clanst és a játék leges legelejétől kezdte az egészet! nagyon megijedtem ,megpróbáltam AZ ALAP gmail ommal belépni, amivel egész végig a google play be is be vagyok jelentkezve de semmi, nem működött, és ha Royalba is ezt próbálom azt írja: Google Account Alert Do you want to load another progress with XP Level 1?. Értek alap szintetn angolul , és nincs nagyon kedvem előröl kezdeni a játékot...így már semmit nem tudok csinálni? A telefonom halála után a clash royalomtól is búcsúzhatok?

2017. szept. 17. 08:23
 1/2 happyking04 válasza:
Töltsd le a google play játékok nevű alkalmazást és így már be tudsz jelentkezni a Royalba és a coc-ba is.
2017. nov. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :)
2017. nov. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!