Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Profi pókerjátékos (Texas...

Profi pókerjátékos (Texas hold'em) szeretnék lenni. Segítene valaki a tanulásban?

Figyelt kérdés

Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy milyen jó, korszerű, itthon megrendelhető könyv(ek)et, netán egyéb oktatóanyagokat tudnátok ajánlani, amelyek segítenének a póker megtanulásában? Egyelőre még viszonylag kezdő vagyok, néha játszogattam játékpénzben online, de azért tudom, hogy ez még messze van egy profi szinttől. Elsősorban valami olyasmit keresek, amiből jól el lehet sajátítani a póker matematikáját, de bármi más is érdekel, ami a versenyszintű póker elsajátításában segíthet. És persze bármi egyéb tippet is megköszönök azzal kapcsolatban, hogy hogyan érdemes elindulni.


Észosztást, trollkodást nem kérek. Tudom, hogy ilyenkor mindig jön valaki lebeszélni, meg észt osztani az ilyen kérdéseknél, aki egyébként azt se tudja, mi a különbség a drill meg a flös között, de én erre nem vagyok kíváncsi, csak építő jellegű válaszokra.



2017. szept. 18. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

Szerencsejátékból nem fogsz megélni. Akinek sikerült az a nagyon ritka 0.1%.


Ettól függetlenül hol szeretnél játszani? Online vagy offline? Ha online akkor van egy rossz hírem. Regngeteg bot van ami hosszú távon úgyis elgatyáz szimplán azért mert több pénze van és újra vesz ha elfogy.


Nézz livestreameket és tutorialokat youtubeon de ne fűzz nagy reményt hozzá.

2017. szept. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1: Nem szerencsejátékból szeretnék megélni, hanem pókerből.


Nem hiszem, hogy Youtube-on fenn van bármi is, ami igazán előrevinne engem. Elsősorban offline-ban gondolkodtam, többek között az általad említett botok miatt is.

2017. szept. 18. 23:36
 3/11 anonim válasza:

YouTube-on is vannak jó póker tartalmak Doug Polk, Jamie Staples és hasonlóaknak vannak csatornáik. Találsz online póker mellett live dolgokat is, ha nézelődsz.


A reddit poker rovatát tudom ajánlani, ott FAQ-ban is találsz néhány érdekes ajánlást, illetve ha kutakodsz rajta, akkor hamar kapsz egy képet arról, hogy kik a népszerűbb videósok.


Emellett könyveket érdemes. Dan Harrington legtöbb műve elég jó, illetve a The Grinder's Manual bár online 6-max pókerre van kihegyezve, de rengeteg fogalmat nagyon jól elmagyarázz és segít kialakítani egy olyan játékstílust, amit liveban csak ki kell egészítened az ellenfeled olvasásával és hasonlókkal.

2017. szept. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Youtubeon a tanulási lehetőséged korlátlan.


A póker is szerencsejáték, szóval bármennyire is szépíted szerencsejátékból akarsz megélni.

[link]


Sok sikert hozzá.

2017. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Khmm.. a legendákkal ellentétben, nincsenek online botok. Egyszerűen nincsenek. Én a pokerstrategy.hu -t javaslom, a legtöbb könyv, oktatóvideó egyébként már javarészt elavult, mivel a játék folyamatosan változik. De a pokerstrategyn mindenképp meg fogod találni azokat a videókat és cikkeket, amikből egész klassz szintre felfejlesztheted magad. Ha versenypókerezni szeretnél, akkor AceSteph videóit javaslom.
2017. szept. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
5# googleba írd be, hogy potripper. Nem bot, de akkor is csalás.
2017. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:

5# + Meg ajánlom figyelmedbe azt, hogy nézz meg egy pr kb 7-8 éves videót Phil Hellmuthról. Mit hord? Szinte csak FTP-s ruhákat. Most miért nem hord?

Azért, mert 2011-ben (még mielőtt 2012-ben az Amaya átvette volna), bűncselekmények sorozata került nyilvánosságra az FTP vezetőségéről, érintve high stakes regeket. Pontosabban annyi történt, hogy Lederer és bandája botokat használt arra, hogy High stakes készpénzes játékban nagy potokat nyerjenek. Az már más kérdés, hogy még pénzmosó banda volt...ezért nem mutatkozik az a két féreg (Lederer és Ferguson) 2011 óta.

2017. szept. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De mutatkoznak, tavaly meg idén is indultak a WSOP-n.


És valóban, a Full Tilt egy szemét banda volt. Volt. A Stars is az, de botok már nincsenek.

2017. szept. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
Jó, most azt leszámítva, hogy időközönként betrollkodnak a mainre, azt leszámítva lapulnak...
2017. szept. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát Chris Ferguson annyira nem csak a mainre trollkodott be, hogy elsőként végzett a Player of the Year ranglistán a nemtom hány fizetős helyével :D De ja amúgy, nyilván lapulnak, hisz mindenki utálja őket.
2017. szept. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!