Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a Sims 4 vagy a...

Szerintetek a Sims 4 vagy a Minecraft a jobb játék?

Figyelt kérdés
Most tudom, hogy jönnek majd az okosak, hogy "Minek teszel fel ilyen kérdést, nincs is a két játéknak köze egymáshoz, mindenki másèrt szereti...", igazából csak èrdekel, hogy aki játszik velük, vagy látott róluk videót, melyik tetszik neki jobban?
2017. okt. 11. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kettő másmilyen játékról beszélünk, de személyes véleményem szerint a Minecraft.
2017. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő jó játék, de teljesen más műfaj, a saját műfajukban a legjobbak
2017. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minecraft, elsősorban azért mert ha megveszed, akkor az a kész játék, nem kell külön csomagokat venned, hogy teljes legyen a játék. Ha sims stílusra lett volna csinálva, akkor minden egyes biome 30 eurós csomagban jönne, még a craftolásért is külön fizethetnél, mert az is csak egy kiegészítő.
2017. okt. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 nyarierik123 ***** válasza:

A minecraft kreatívabb játék amiben azt építesz amit akarsz korlátlanul.

Szerintem a minecraft jobb

2017. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy minek lettem lepontozva, mikor szubjektív véleményt mondtam!!!
2017. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kellene, akkor ezért: "Most tudom, hogy jönnek majd az okosak, hogy "Minek teszel fel ilyen kérdést, nincs is a két játéknak köze egymáshoz..."

Gondolom a kérdező arra akart utalni, hogy nem kell ilyen komment, de te mégis leírtad. Ne vedd túlságosan a szivedre ezt a pontozósdit.

2017. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Hát pedig erre azt is lehet mondani (ha tetszik, ha nem), hogy mindkettő másban jó. Én mindkettőt szeretem a maga módján. Bár az is tény, hogy a Minecraft-ban több a szabadság, így ebből a szempontból mindig is jobb marad.
2018. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!