Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan játék mint régen a...

Van olyan játék mint régen a Ramacity?

Figyelt kérdés

Nem tudom emlékeztek-e rá, de volt régen egy ramacity nevü böngészős játék, ilyen városépítős. Érdeklődnék hogy lett helyette valami más? Vagy tudnátok olyan böngészős játékot ajánlani ahol van valami global chat és lehet dumcsizni a többiekkel? Az se baj ha nem városépítős, akár ilyen harcolós is lehet. Előre is köszönöm!!!


L19



2017. okt. 12. 00:50
 1/3 nyarierik123 ***** válasza:
Böngészős játékokat nem tudok, de szerintem a SimCity is nagyon jó, csak le kell tölteni(tört verzió) vagy megvenni
2017. okt. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értékelem hogy segíteni akarsz... de nem ez volt a kérdés, direkt kifejtettem milyen választ várok. -.-"
2017. okt. 12. 16:27
 3/3 anonim válasza:

Ramacity helyett a Rising Cities lett, de az halál unalmas. Én mai napig sajnálom a R.cityt mert hatalmas feelingje volt számomra.

Global Chatest nem ismerek, de talán a Skyrama?

2018. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!