Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem mondani szerepe...

Tudnátok nekem mondani szerepezős oldalakat?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta keresek jó, szórakoztató szerepjátékokat. Pl.: kpop.lapunk.hu, vagy roleplayklife.lapunk.hu, és Moorim

Őket már ismerem, de ez a három csak kpop-os.

Animés szerepjátékokra gondolok, de az animésekből is néztem már párat, de azok nem igazán voltak az én világomnak megfelelőek, vagy írjam úgy ízlésemnek. (Senkit sem bántanék meg ezzel, szóval aki magára veszi, bocsánat). Ebből például az animeszerepjáték.hu, nem az én világom és ha bele is kezdenék, nagyon hosszú idő lenne a válaszom, hisz nagyon sokat írnak a játékban.



Ezért is keresek egy olyat, ami nem ennyire gépelős.

(Mielőtt jönnétek azzal, hogy akkor ott a google és keressek, jelentem már kb. egy hete böngészem a netet).


Válaszokat előre is köszönöm!:)



#anime #szerepjáték #kpop szerepjatek #animes szerepjatekok
2017. okt. 12. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

[link]

Itt hatalmas gyűjtemény van, keresgélj kedvedre.

2017. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! *-*
2017. okt. 13. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Gépelős? Én alig teszteltem anime szerepjátékokat, talán kettőt eddig, mert nem szoktam játszani, de ha videón is látok visual novel-t (ezt a neve az animés szerepjátékoknak), általában választósak, nem gépelősek. Tehát van néhány opció feliratgomb, hogy milyen cselekvések közül lehet választani, és ráklikkel az ember, amelyiket választja.


Az alábbi weboldalon ha regisztrálsz, akkor részletes és valós keresést folytathatsz, win, linux, mac gépekre való visual novel-ekre, rengetegre.


Az adatlapjaikon számos paraméter fel van tüntetve, pl melyik platformra való (akár egyszerre több verzió is fent van), milyen hosszan végigjátszható, stb.:


animeaddicts.hu

2017. okt. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi a probléma, hogy telefonról tudnám játszani őket, és sajnos nem gépről, ami gondolom így lehetetlen. :/ Ezért kerestem a fentiekhez hasonló oldalakat! És köszönöm azért, megnézek párat, hátha sikerül telefonra letölteni őket, (mert ugye sose hagyjon el a remény). :D
2017. nov. 25. 00:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Play áruházban is vannak VN-ek :)
2017. nov. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ott is böngészek, de az angolom nem éppen jó, magyart meg nem is találtam. A csábításból jeles, Eldarya, Antic love (? Nem tudom a nevét pontosan), meg már kicsit idegtépőek, hogy csak 5 lépést tudok tenni a játékban, jobb esetben meg hetet (ugyebár a játékokkal). Tehát ezeket is kizárnám a listáról... Mindesetre köszönöm nektek, mindenkinek nyomtam egy zöld kezet! :D
2017. nov. 26. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Shall we Date?, Play Áruházban tényleg rengeteg van, illetve fórumos szerepjátékok vannak még Cicaneveldén, Kutyatanyán és a többi társoldalon. (:
2017. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Shall we date is angol, fentebb írtam, hogy nem tudok angolul. XD

(Ha nem így van bocsi, a kommentekből "tájékozódtam).

Kutya, cicaneveldék nem játszom olyanokkal, nem szeretem őket. (Régen játszottam velünk, de meguntam). Azért köszi!

2017. nov. 26. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!