Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Felmentem egy CS 1.6-os...

Felmentem egy CS 1.6-os szerverre, amikor csatlakozott a CS bezárult magától, majd megnyitotta a cmd-met ott történt valami de nem láttam mert gyorsan be is zárult magától majd az avastom jelzett, hogy vírus blokkolva. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Léteznek vírusos szerverek CS 1.6-on?Mit lehetne tenni ellenük?Hogyan szűrjem ki őket?

2017. okt. 16. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen szervere csatlakoztál?

Steames csével vagy törtel játszottál?

2017. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a szerverre már nem emlékszem.A CS pedig tört volt
2017. okt. 17. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig fontos volna a szerver is.


Honnan szedted le a csét? esetleg vírusos is lehetett.

2017. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=VpFFySZsJzE&t=0s ennek a videónak a leírásában volt egy link arról töltöttem
2017. okt. 18. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Pff... rosszabb csét el se tudtam volna képzelni... ráadásul JokeAlmightyos foss :'D Attól a szervertől ki is nézem hogy direkt raktak vírust a gépedre.
2017. okt. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na de nem a JokeAlmightos szeróra mentem hanem egy teljesen másra.Akkor is lehet vírus?Néha bugos volt az irányítás meg a karakter magától forgott a levegőben szóval fura.Na de honnan töltsem le?
2017. okt. 20. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi
2017. okt. 21. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!