Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan izgalmas,...

Tudnátok olyan izgalmas, beszippantó történetű játék ajánlani, ami nem sétaszimulátor?

Figyelt kérdés

Ilyen volt nekem az Alan Wake, Testament of Sherlock Holmes.

Sajnos az a bajom, hogy sok játék érdekel és tetszik, de miután láttam a játékmechanikát, kicsit szórakoztam vele, már nincs, ami továbbvigyen. Kivétel a két fenti játék, amit a történet miatt nem tudtam letenni.

Telltale sorozatok nem annyira jöttek be. A Life is strange megy most nálam, de az is egy picit vontatott.



2017. okt. 19. 14:42
 1/8 A kérdező kommentje:
A Fahrenheit volt a nagy király még! Meg volt egy emlékezetes Broken Sword rész is. Szóval sima kalandjáték is szóba jöhet, csak legyen tényleg különlegesen fordulatos, izgalmas, váratlan, talán kicsit misztikus a sztori! Köszönöm! :)
2017. okt. 19. 14:44
 2/8 anonim ***** válasza:
witcher sorozat, dragon age sorozat, gothic 1-3, Dark Souls sorozat (ha eltekintesz a you died résztől, nagyon komoly és mély a története).
2017. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon jókat írtál, viszont egy kicsit arra ébresztettél rá, hogy inkább azokat kedvelem, amiknek az alapszituációja nem fantasy világ, hanem reálisabb és inkább maga a történet válik misztikussá, izgalmassá.
2017. okt. 19. 15:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Plusz az is jó, ha nem kell rettentő bonyolult irányítást megtanulni.
2017. okt. 19. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar, hogy már nem mai csirke, illetve időnként lopakodni is kell benne, akkor a Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth egy nagyon jó játék :) Esetleg le tudna kötni a Silent Hill széria is, ha túljutsz a lassabb részeken. Én mondjuk játékok terén roppant türelmes vagyok, de az említett címeknek nagyon jó történetük van.
2017. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagy kár, hogy Heavy Rain és Beyond Two Souls nincs PC-re :(
2017. okt. 19. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Kár bizony, a Heavy Raint én egy barátommal játszottam végig... Viszont van még egy ősrégi Quantic Dream játék, az Omikron: The Nomad Soul, de azzal egyelőre nincs tapasztalatom.
2017. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Syberia 1-2
2017. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!