Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan válhatok jó/jobb...

Hogyan válhatok jó/jobb sakkozóvá, anélkül, hogy pénzért vennék sakkönyveket?

Figyelt kérdés

Bár attól függ, mi számít jónak. Jelenleg androidos platformon játszom a chess free játékkal. A 6. szintet meg tudom verni, de most is csak 67 lépésből sikerült, szóval eléggé megizzasztott. Egyébként 12 szintig van. Szóval szerintem ez nagyon gyenge.

Ha a 10. szintet meg tudnám verni olyan 70 lépésen belük, akkor már nagyjából elégedett lennék.

Természetesen olvastam már a neten sok trrükköt, tippet, azokra is figyelek.


2017. okt. 20. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Első lépésként emberek ellen játssz!
2017. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, de muszáj gyakorolni, erősödni gép ellen.
2017. okt. 20. 17:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy te valamiben jó leszel valamilyen anyagi befektetés nélkül. Miért nem mész elegy sakk klubba/körbe?


Vagy miért nem próbálkozol antikváriumokban? Nyilván régebbi kiadású könyvek lesznek, de azokból is lehet tanulni.

2017. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hello!


Jol mondjak, ha jobban akarsz sakkozni, mindenkepp menj el egy sakk-klubba!

Altalaban a legtobb helyen orulnek, hogy mesz, nincs dija, ingyenes odajarni.

Es hidd el olyan gyorsan, olyan sokat tanulsz ott, hogy utana a gepet siman lealazod...az osszes szintjet :)

En is igy voltam vele...


Magad meg elszorakozhatsz a geppel ezer evig is...

Nem tudsz annyit fejlodni vele...

2017. okt. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!