Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tölthetem le a Game of...

Hogyan tölthetem le a Game of Thrones PC játék 6. részét (Episode 6) Season Pass lemezzel?

Figyelt kérdés
Nemrég megvettem a Game of Thrones Season Pass-t, ami tartalmazza az epizódokat 1-től 5-ig és feljogosít a 6. epizód leöltésére (legaábbis ez a borítón ez áll). Viszont arra sajnos nem sikerült rájönnöm, hogy ezt hogyan tehetem meg.

2017. okt. 21. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha Steames verzió, akkor a Steam fiókodon aktiválod a dobozos játékot, és onnan letöltöd.
2017. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem Steam-es verzió. Időközben megoldódott a probléma, ugyanis sokadik indítás utána az Episode 6-nél már a "Purchased but not installed" felirat jelent meg a "Coming Soon..." helyett. Innentől már boldogultam magamtól is.
2017. okt. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!