Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ETS2-ben, miért nem látok az...

ETS2-ben, miért nem látok az online játékosok nevét? Ennyien kevesen játszanának vele?

Figyelt kérdés
2017. nov. 7. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos hogy jó online moddal játszol? Nem a World of Trucks kell, az csak online profilt csinál és fuvarokat kínál fel. A TruckersMP nevű mod kell (+ regisztrált fiók). Most kipróbáltam neked és egy 700 fős szerverre csatlakoztam és egy rövid Budapest-Pozony fuvar alatt Budapesten a depóban volt 1 játékos, az úton Pozsonyba találkoztam 3-mal, Pozsonyban is várt 1, és még 4 csatlakozott mellém. És ez a szerver csak 1/3 játékossal volt megtöltve, a másik 3000/3000 játékos volt +250 szabad helyre várt.


[link]

2017. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi és hogyan rakjam fel? Mert sehova nem tudom mert Steam-es ETS-2 m van és nem tudom hol a könyvtára.... ikonról meg el se tudk odáig jutni....
2017. nov. 8. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:

A steam kliensből el lehet érni, jobb klikk a játék nevén/tulajdonságok és ott van a menük között hogy helyi mappa megnyitása.


Vagy valahol itt: "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2"

2017. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!