Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta Onlineba ok nélkül bannolh...

Gta Onlineba ok nélkül bannolhatnak?

Figyelt kérdés
Sok olyan posztot olvastam (főleg steamen a negatív kommenteknél) hogy ok nélkül bannolgat ki playereket az anti-cheat rendszer.De ami érdekes, hogy a nagyobb játékokkal foglalkozó újságok, oldalak nem írtak soha erről cikkeket.Olyan kérdésem lenne, hogy valóban ok nélkül bannolnak ki embereket, vagy csak csalók magyarázkodása az egész?

2017. nov. 12. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Sőt, tuti nem.
2017. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engem PC-n úgy bannoltak, hogy hónapokig be sem jelentkeztem az online-ba. Hetekig levelezgettem a supporttal, aztán kimondták, hogy igenis visszaélés történt, a tiltás végleges. Baromi jó játékokat csinálnak, de a supportjuk a legokádékabb a világon.

PS4-re is megvan a játék, azzal sosem volt ilyen bajom.

2017. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet hogy mod volt feltelepítve a gépedre?Azt olvastam hogy az anticheat progra. a fàjlokból képes kiszűrni hogy ki csal és ki nem.
2017. nov. 13. 06:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát arra van példa hogy a hacker pénzt oszt és akkor téged is kidobnak. De általában csak elveszik a pénzed.
2017. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa..
2018. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!