Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van-e értelme online játékokka...

Van-e értelme online játékokkal játszani? Az az eddigi tapasztalatom az hogy szét vannak a játékok heckelve, tele vannak csalokkal akik nem tudnak tisztességesen játszani.

Figyelt kérdés
Ez minden online játékra jellemző??? Ezellen a jövőben nemtudnak tenni valamit a fejlesztők???

#játék #Online? Multiplayer
2017. nov. 15. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Privat szervereken ne csodalkozz. Gagyi noname jatekoknal szinten.

Normalis eredeti szervereken, jatekja vallogatja hogy mennyire, de sokkal jobb a helyzet.

2017. nov. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1... Ugyan már... :)

Sok privát szerver jobban védve van, mint az eredeti szerverek, főleg annak köszönhetően, hogy nem mindenki optimalizál p szerverekre, hiszen nincs belőle olyan nagy haszna.

Rendesen levédett p szervereken, ahol a team is odafigyel, biztosan állítom, hogy kevesebb a csaló, mint egy eredeti szerveren.


Amúgy van értelme online játékokkal játszani, ha segít kiszakadni a valóságból és élvezed is.

Amúgy az újabb játékoknál egyre kevesebb a hack lehetőség.

Amúgy számít, hogy milyen játék.

Egy fps-nél gyilkos lehet a különböző célzó hackek, wall hack, stb.

Azonban mmorpg-nél botok vannak, amiket azonnal bannolnak is ha feljelented, dmg hackek és hasonlók. Azonban ezt is szűrik és jelentgetik is őket serényen.

2017. nov. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyan játéknál aminél fizetsz érte kevésbé fordul elő, mivel üzleti érdeke a játék üzemeltetőjének hogy a játékosok maradjanak és ne távozzanak csalódottan. Ettől függetlenül vannak játékok ahol tehetetlenek vagy csak magasról tesznek rá.


Tehetetlenségre legjobb példa amit tudok a runescape, nem tudom hogy most a jelenlegi változata mennyire van tele csalókkal, de régen tele volt botokat amik grindeltek a csalók helyett és olyan fejlett volt a programjuk hogy "ember módjára " megoldották a botok leleplezésére kitalált mini-gameket (amiket elvileg csak ember tudott volna megoldani), a játékosok trükkjeinek sem dőltek már be egy idő után (ajtók folyamatos becsukása hogy összezavarja a bot-ot, bot szörnyekhez csalogatása) és felismerték ha admin járt a közelben és abbahagyták azokat a tevékenységeket amik bannal jártak volna.


A WOW-nál meg tudtommal nagyon kevés a csaló és elég jól kiszűrik őket. Persze a két játék üzemeltetője között nagyságrendi eltérés van, a runescape kb. a szegény ember WOWja és pont annyira is van megvédve. :)

2017. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
600 óránál tartok egy online játékban, eddig még egyetlen egy csalóval sem találkoztam és soha sem dobtak ki a játékból. Ingyenes, pay to win, no name játékoknál jellemző, hogy minden második játékos csal. Vagy esetleg fizetős, de nagyon olcsó játékoknál.
2017. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem pl. CoD-ban rendszeresen lecsalóznak, pedig sosem csaltam. Csak éppen minden részébe belerakok több száz órát, kitanulom a pályákat, fegyvereket, taktikákat. Ahogy az első is írta, eredeti játékkal, gyári szerveren minimális a csalók száma.
2017. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a Star Wars Battlefront, és A Battlefield 4 játékoknál tapasztaltam. Plusz a youtube televan áldozatok videóival, sőt a csalók sajátvideóival plusz a hack-ek letöltési linkjéről nem is beszélve.
2017. nov. 16. 18:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy ezt a két játékot említed kérdező, tegnap csak azért nem írtam hogy az Electronics Arts játékairól hallottam hogy sok a csaló, mert személyes tapasztalatom nincs a dologról, de erre te pont két EA játékra panaszkodsz. :)
2017. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sokféle online játék létezik, amíg nem olvastam a válaszod azt hittem MMORPG-ről van szó. :D Olyanokban én még nem találkoztam csalóval, de a COD, BF és hasonló játékok után annyit nem érdeklődtem, szóval ebben nem nagyon tudnék segíteni...
2017. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

WoW-ban tényleg jól szűrik, a legtöbb hacket a játék indításkor kiszűri és bannolnak, ha átver valaki írsz a gm-nek és segítenek, a botokat is gyakran gyomlálják, főleg most hogy az egyik legnagyobb bot program megszűnik bár igaz fizetős is.

Mondanám hogy többszáz órám van rajta de..... csak a fő karakteremen a total time played 423 nap 18 óra 28 perc..... asszem gondjaim vannak.

2017. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!