Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik régi játék és régi...

Melyik régi játék és régi rajzfilm lehet ez?

Figyelt kérdés

Talán még régebben tettem fel 1 kérdést ezekkel kapcsolatban de ha nem esetleg akkor most felteszem.

Régebben 2007-2009 tájékán már kicsit ködös volt 1 játék amiben annyira emlékszem hogy egy ilyen falu piacán kezdtem talán vagy egy ilyen vásárban ilyen régi fajtában és ott ilyen vérszívó lényeket kellett megölnöm és az egész játék ilyen fantasy szerű világban volt orkok ellen stb. mindig más pálya volt volt 1 olyan pálya ahol meg kellett ölni az ellenségeket ilyen oszlopok dőltek le és ilyen vizesés felett "ebbe nem vagyok biztos" kellett továbbmenni néha volt társad is ha jól emlékszem.

A rajzfilm az talán valami anime szerű volt nem tudom hogy jellemezni sokszor voltak hogy mikor elpirultak benne a szereplők ilyen vörös lett az arcuk a szemük ilyen nagyra nőtt ha valamit akartak tudjátok ez a szoksásos animés cucc emlékszem hogy volt 1 ilyen csapat és talán 1 toronyban élt volt valami elég kigyúrt srác is benne elég nagy kék hajjal és a nagy részére nem emlékszem a játék és a sorozat is kb egy időpontban nézhettem/játszottam.Nagyon megköszönném aki csak tud valamit vagy neki is van valami emlékfoszlánya megosztaná velem szeretnék kicsit nosztalgiázni ezek által :) de sehol sem találom őket



2017. nov. 20. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A játék részéről hirtelen nekem a Diablo 3 ugrott be,bár az egy kicsit később jött ki.De annak nem tudok rajzfilm verzióról.Viszont ha jól tudom,a D&D szerepjátéknak van mind a kettő.Viszont abból én csak az asztali szerepjátékot ismerem.
2017. nov. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szerepjatek volt
2017. nov. 20. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Devil may cryról tudom hogy régebbi játék és kapót anime adaptációt néz bele az első három részébe a játéknak hátha de nem biztos
2017. nov. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amit te keresel az egy RPG(Role Playing Game) azaz szerepjáték.
2017. nov. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De amit irtam a szövegben hogy volt néha valaki akivel mentem 1 pályán azaz egy NPC volt
2017. nov. 23. 22:41
 6/9 A kérdező kommentje:
És megnéztem azt a Devil micsodát de nem az :) ez nem teljes mértékben anime volt hanem olyan japán szerű rajzfilm
2017. nov. 23. 22:42
 7/9 anonim ***** válasza:
De milyen az a japán szerű rajzfilm?Játékok vagy film vagy anime adaptációt kapnak de japán szerű rajzfilm adaptációról még nem hallottam
2017. nov. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyasmi jelenség ami animált kisrajzfilm szerű és vannak benne ilyen japánszerű dolgok : "Pl : boldog valaki és felugrik és olyan mintha megállna a levegőben , ha boldog arcot vág a szemei nagyobbak lesznek elpirosul az arca stb) ilyen animehez tudnám hasonlitani de inkább rajzfilmnek mondanám
2017. dec. 12. 12:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké fogalmam sincs maradjunk az animéknél utolsó ötletem Final Fantasy néz bele
2017. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!