Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem emlékszem a játék nevére,...

M3ntaCukor kérdése:

Nem emlékszem a játék nevére, rövid leírás, nektek rémlik valami?

Figyelt kérdés

Anno 10 éves koromban láttam egy játékot ami kifejezetten tetszett, rengeteg videót néztem róla de így az idő múlásával kiment a fejemből, mi is volt a címe.


Amennyire emlékszem 8 évre visszamenőleg az annyi, hogy Űrhajósokkal (TDM) módban lőni kellett egymást, volt sárga és piros csapat, vagy kék fogalmam sincs.

A traileréből annyi maradt meg, hogy ezek az űrkatonák ugráltak össze vissza, repkedtek az aszteroidák között a szkafandereikben, majd a záróképben egy törött asztronauta sisak lebegett el majd FŐCÍM. Tudom, kevés de eszméletlen rég volt, és akárhányszor eszembe jut a játék elszomorodom, hogy nincs meg a címe. Valaki esetleg ismeri?



#űrhajós #űrcsata #Nememlékszemacímére #segítsetekxd
2017. nov. 26. 00:28
 1/4 Higgany ***** válasza:

Quake

Unreal tournament

2017. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Higgany ***** válasza:
Esetleg Halo
2017. nov. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezek közül egyik sem az, de azért köszönöm.
2017. dec. 2. 14:31
 4/4 kissg05 válasza:

Szia. Itt vannak a Top 10 ûrös jàtékok a 90- es évek óta. Nézz szét ezek közül hàtha meglesz.


[link]

2018. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!