Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem kéne Urgot...

Csak szerintem kéne Urgot early game-jét nerfelni elég keményen?

Figyelt kérdés

Az a champ egyszerűen undorítóan erős lanen. Ha nem ranged karakterrel vagy a farmból totlálisan kivagy zárva.

Mivel a dmg-e mellett tankos is ezért megölni se lehet, ha nem hülyén játszik. Melee-s champpel egyszerűen nem lehet lanelni ellene. A feltöltööt lábakkal egy turretet eltüntett másodpecekl alatt.

EZt a szart nagyon nerfelni kéne.



2017. nov. 29. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezért kell a counter pick ellene. Most azért nem nerfelhetik, mert neked earlyben túl erős, ha ellene vagy. Sajnos ez ilyen játék, hogy például hiába szeretsz melee tankkal játszani, ha jön pl.: egy Urgot akkor rá kell állnod valamilyen ranged karira, vagy olyan nagyon tankos karira, aki meg se érzi earlyben Urgot sebzését. Tudom elég pocsék érzés az ilyen, mert én meg olyan champekkel szeretek játszani Topon, amiket Fiora megesz reggelire.
2017. nov. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem csak nekem erős.

A rework óta megtudom két kezemen számolni hányszor láttam olyat, hogy egy Urgot lane-t lose-ol a meccseimen.

Kb egyszer Poppyval sikerült megvernem.

A counter pickre meg nincs mindig lehetőség. Az elomban pedig nem nagyon van az a hű de nagy kommunikáció, hogy startégiát beszéljünk.

2017. nov. 30. 16:53
 3/3 anonim válasza:
1. Simán lehet cunter pickelni meg melee vel is ,2. Late game en 5 ször esösebb kb ezzel a passive buffal
2017. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!