Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismeri valaki a Pesti Srácok...

Ignis Subdialis kérdése:

Ismeri valaki a Pesti Srácok társasjátékot?

Figyelt kérdés
Sokat társasozunk és most ismerkedtünk meg a kooperatív (együttműködő) társasjátékok fogalmával és új, nagyon izgalmas játékélményt jelent, ezért szeretnénk többet is kipróbálni! A Hanabi után szeretnénk beszerezni egy újabb izgalmas ilyen játékot és így találtam rá erre a Pesti Srácokra ( [link] ) Valaki ismeri? Tudná ajánlani? Jó játék? Nem túl unalmas vagy szomorú?

2017. dec. 6. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi szeretjük, többféle játékmód is van benne. Izgalmasan hozza elő a kor hangulatát. Történelmileg hiteles. Nem túlságosan komplex, de azért időbe fog telni bőven, amíg átlátjátok az egészet, rájöttök a legjobb taktikákra. De akkor is minden játék más és más marad. Én ajánlom nagyon, főleg, hogy magyar alkotóktól magyar témájú. Inkább őket támogassátok.

Hasonló a pandemic, de az inkább több annál. Átveszi annak a jóságait, de tovább fűszerezi. :)

2017. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint EZ több annál. Bocsi!
2017. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
!!!!
2018. szept. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem, meg is van, de a Pandemic, Room 25, Mysterium jobban tetszenek jelenleg nekem a Pesti Srácoknál.
2018. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!