Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy mostanában...

Miért van az hogy mostanában lolban bot lanen 90% ban 0/20 a bot lane? Diamondban vagyok

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 01:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert te vagy a botlanen.


Viccet félretéve, nem csak mostanában.

2017. dec. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En mides vagyok😁hat de mostanában mègjobban, es az a gáz ,ha èn megyek botra akkor simán nyerjük a lane-t pedir rohadtul nem játszok adc t se suppot
2017. dec. 11. 08:57
 3/9 anonim ***** válasza:

A rúna változások felgyorsították a játékot és ugye botlane-en ez is duplán számít és nehéz követni, hogy ki mit visz és mi ellen hogyan kellene játszani.


Ezek mind a lavinahatást erősítik.

2017. dec. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az mondjuk lehet :/
2017. dec. 11. 12:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták az új rúnák miatt. Van egy-két olyan ADC, aki az új rúnáknak köszönhetően olyan hamar feltápolja magát, hogy nem tudsz már vele mit kezdeni, így jelen esetben a te bot lane társaidat darálja be elég durván. Mellé még egy jó support is társul akkor meg már tényleg vége az egésznek.
2017. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezt meg is ertem, de azt nem èrtem hogy mièrt az èn bot lane em 0/20 95% ban? Vagy csak ennyire szerencsètlen vagyok?
2017. dec. 12. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért a te botlaned?

Sok dolog miatt lehet.

Pl ha túl passzívan játszol miden akkor az ellenséges jungler és mides jobban tud figyelni botra. Ha sokszor vagy halott lanen a ellenséges junglernek több ideje lesz gankelni máshol(akkor is ha 1-1 tradelsz.)


Ha kék oldalon vagy használd ki, hogy pink ward-dal fedezni tudod a délkeleti dzsungel bejáratot a botléned felé.


Legyél te is a meta rabszolga és vigyél roamingos hőst.


Ha dia vagy akkor az autópilótát is ki kell kapcsolnod és mindezeket folyamatosan tudatosan csinálni.


Biztos van még pár dolog amivel segíthetsz a csapatodnak akár közvetetten akár közvetlenül.

2017. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert peches vagy és olyan bot lane társakat fogsz ki, hogy az esetek többségében mindig a te társaid a vesztes fél.
2017. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem jàtékos,hanem gép.Botokat még mindig szokott beszórni meccsekre.
2017. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!