Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki itt lolozik az hany éves...

Aki itt lolozik az hany éves es milyen rankot ért el? En 18 f es plat 3

Figyelt kérdés

2017. dec. 11. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
17L unranked: nyár végén 16kent kezdtem, sokat kuzdottem apámmal a lolért, h ne limitáljon(heti 3 meccsre limitált)még szép h megszegem, késöbb azert kuzdottem h egyaltalan engedjen jatszani, aztan h visszaadja a gepem, mar 1,5 honapja nem adta vissza, kozos gepen kell tanulnom sulira, ott nem tudtam rejtegetni a lolt, elkezdtem internet cafezni, egy ideig nem tudták h csalok, aztan nagy volt a szám, elvette a bankkartyam, kiraly, azt hiszi nincs penzem-3 helyrol is tudok szerezni. Trackerrel figyeli minden lepesem...megoldas fake gps. Azt hiszi egyszer csak elfogy a penzem es nem fogok i cafezni..igazan koszonom neki h megtanított hazudni, kevesebb szarkazmussal: h végre önmagammal törődjek. Mar irtam neki egy millio fogalmazast, erzelmeket, de nem erti meg mire akarok kilyukadni
2017. dec. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocs ezt muszaj volt..a vilag legboldogabb embere lennek ha jatszhatnak egy jatekkal.
2017. dec. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az durva ,ilyen sok stressz is tud okozni a lol😁az durva sajnállak :( es meg mindig bem jatchasz?:(
2017. dec. 12. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:

26, unranked, letojom a rangot, úgyse vagyok dél-koreai így 0,00000000000000001% lenne alapból csak esport karrierre meg platban is ugyanúgy fognék ki autistákat akiknél az is csoda, hogy el tudták indítani a játékot.


1-es azért te is túlzásba esel, hogy inkább hazudsz, ellógsz és fake gps-t használsz pusztán azért, hogy LoLozhass. Oké, Xiaohu-nak bejött ez (ő 1 hónapra el is szökött otthonról), de egy játék se ér ennyit.

2017. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudom h oriási fa* vagyok, de nekem ez motiváció egyrészt, önbizalmat ad, másrészt nem bírok belenyugodni h apám győzzön hisz nem vagyok rosszkislány. Volt már hogy eldöntöttem h abbahagyom az egész játékot egyetem végéig, h ne tudjanak vele manipulálni, mert minden szabályzatot a játékidőmhöz kötötek, ha egy héten egyzer 10 után feküdtem le, kövi héten nincs gép, ha egy héten nem megyek 4 szer szocializálódni(társas sport, pszichológus, valami esemény)úgy h szoc fóbiás vagyok, akkor nincs gép, sorolhatnám..kikészítettek. De 1 nap után elvetettem h abbahagyjam a lolt, hisz nyáron és szabadidőmbe miért ne csinálhatnám, miért hagynám abba amit a legjobban szeretek csinálni. A pszichológusra(már 5. aki semmit nem segít hiába vagyok túl nyílt neki, csak sokszor nincs mit mondanom, meg kb végig sírok mert utálok magamról beszélni stb) költsek 10 ezreket, de milyen gonosz vagyok h párszor játszom egy órácskát az i cafeba. Stresszelek h késöbb lehet h nem játszhatok mert mindentől megfosztanak és így még többet is megyek mint amúgy nyugiba játszhatnák otthon max heti 10 meccset.. de ez ugyse érdekel senkit azert leirtam mert miert ne. Discordon végre vannak külföldi barátaim miattuk se hagyhatom abba. Persze a cigi, alkohol az meg milyen menő. A kockák a világ legalja. Én csak azért se hagyom abba amíg meg nem unják és foglalkoznak saját bajaikkal. Csak egy játék, de az egyetlen ami nem megunható és inkább szórakozás barátokkal, mint időpazarlás, nincs más motivációm.
2017. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak itt dolgok latom :o

Én 17 f és plat 5 de mar meguntam hogy ennyi autista van. mentem 2 napja egy normalt beirom h jungle 2 ember is irja h én irtam eloszor egy gold 5 os majom meg fogja azt belockol

Falhoz kellene allitani az ilyet

2017. dec. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16 plat 5
2017. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18, unranked:D

Valahogy sosem érdekelt a rankedezés, illetve hogy 'elérjek' valamit is lolba. Játszok aztán jólvan:D

2017. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17f dia 3
2017. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!