Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincs egyformán minden...

Miért nincs egyformán minden nyelv benne (amire lefordították) egy játékban országtól függetlenül?

Figyelt kérdés

Számomra érthetetlen , hogy néhány játéknál ha nem itthon veszed meg akkor hiába csináltak hozzá magyar nyelvet ,nincs benne ,illetve letölteni se tudod. (Gondolom nem csak a magyarral van ez)Szerencsére én még nem futottam ilyenbe bele, de napi szinten látok erről posztokat Facebookon.(ha jól emlékszem most a Witcher 3 goty változatával van ilyen, hogy még letölteni se lehet a storeból mint az alapnál)

Szerintetek ez miért van így?



2017. dec. 12. 10:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Más régiókba más áron adják a játékokat. Ha minden nyelvet tartalmazna az orosz, akkor csak oroszt venne mindenki. (Bár még nem találkoztam olyan címmel, amit ne lehetett volna angolra átteni, de kevés singleplayert játszok manapság)
2017. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!