Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lelte az assain's creed 4-et?

Kránitz Ádám kérdése:

Mi lelte az assain's creed 4-et?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy előveszem a játékot, kicsit játszanék, de folyamatosan azt tapasztalom, hogyha egy erődöt akarok bevenni vagy úgymond "mapon kívüli" pályára vezet a játék (charles town) akkor egyszer csak gondol egyet és befagy a kép, de maga a jaték az megy tovább, most is elkellene kapnom egy csávót az orvosságok miatt, de hát nem tudok utána futni úgy, hogy csak a kistérképet látom amiből meg semmit se tudok a körülöttem levő tárgyakról...

Már gondoltam, hogy óóóó majd én profi leszek kiélezem magam és majd egy jó pár probálkozás után csak reflexből húzom majd az egeret meg nyomom a gombokat de hát a fene megeszi 27x próbáltam eddig és csak odáig jutottam hogy már lassan kihajítom a gépet az emeletről, az agyvizemet meg ne keresse senki mert már elpárolgott...


Már gondoltam arra is, hogy a GeForce Experience zavar be, hogy önálló program lévén megint állítgatta a grafikai beállításokat és bebugzott mert volt már ilyen a Dirt 3-nál is, de ott megoldottam, de itt akármit állítok grafikailag vagy játékmenetileg egyszerűen elkezd menstruálni.



2017. dec. 13. 21:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Jó igen, Assassin's Creed...
2017. dec. 13. 21:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Índítsd admin módban pár mebernél megoldotta a hasonló gondokat.
2017. dec. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem sikerült és próbáltam úgy is, hogy Windows (akármelyik változatot választom ki) kompatibilis módban futtatom.
2017. dec. 14. 17:28
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbáljam meg újratelepíteni?

De nagyon nincs kedvem a legelejéről kezdeni az egészet...

2017. dec. 14. 17:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Online tárolja a mentéseket, nem kell elölről.
2017. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!