Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One-hoz milyen fejhallgat...

Xbox One-hoz milyen fejhallgatót lehet venni?

Figyelt kérdés

Halottam azt hogy csak valami átalakítóval működik csak, hogy azt be kell dugni a kontrollerbe és azután lehet csak használni egy fülest.


Illetve nektek mi a véleményetek a Microsoft Xbox fülesével kapcsolatban, mennyire jó?

[link]



2017. dec. 13. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én egy 1800 ft-os 3 éves gagyi fejhallgatót használok, és tökéletesen működik. Bár a mikrofonbemenetét nem tudom hova dugni, de amúgy is csak arra használom, hogy este tudjak játszani, ne ébredjenek fel a játékra idehaza. :D
2017. dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak a legrégebbi kontrollerekhez kell átalakító. Amúgy a gyárin kívül szinte bármilyen headset jó hozzá amiben a jack dugóba van kombinálva a mikrofon meg a fülhallgató. Azok a kontrollerekhez nem kell átalakító ahol van egy kerek lyuk a joy végén a széles mellett [link]
2017. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket !
2017. dec. 14. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!