Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends! Hogyan...

League of legends! Hogyan lehet az ilyen helyzeteket megoldani?

Figyelt kérdés

Mostanában állandóan van valami probléma a csapatban.Pl.állandóan ki be lépeget valaki,beszólogatnak...stb.,de számomra a legidegesítőbb,mikor már a legelején (hősválasztáskor összevesznek többen).Ma is :írom,hogy supp,erre mondja a másik,hogy ő akar support lenni és hogy engedjem már át neki.Jó átengedem,hogy ne legyen vita,ezután meg egy másik játékos kezd el vitázni,hogy ő is support akar lenni esetleg mid...ezzel megy el az idő,én addig szóltam,hogy akkor én megyek jg-be.Kiválasztom a hőst stb.erre beírja az egyik a chat-be,hogy én nem mehetek,mert a barátja megy oda Ő.o direkt visszanéztem a chat-et,de egy szó sem esett ilyesmiről.Végig azon veszekedtek,hogy ki legyen a support.Ezután persze én voltam a hibás...


Még csak most lettem 30-as szintű és szeretnék végre másokkal is játszani,nem csak botok ellen,mert azért van különbség :D de így nem lehet játszani


Az ilyen helyzeteket hogyan lehet megoldani ?



2017. dec. 15. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van Draft mód,akkor azt menj.Ha Blind ,akkor vàrd meg melyik pozíció marad szabadon.Ha elindul a meccs,akkor meg MUTE :) Csodàkat művel :D
2017. dec. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez még csak egy kis kóstoló a low elo-ból.

De azon csodálkozom, hogy a supp-on veszekedtek. Én meccseimen a mid-en szoktak. Ennél lesz rosszabb is.

Ha nem tudsz kijutni legalább gold 3-ig, akkor szokj hozzá.

Egy silver player

2017. dec. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs még elég hősöd rankedhez?
2017. dec. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egy ideig mèg ilyen lesz kb amik nem jutsz el platba ,ott kezdenek èrtelmesek lenni az emberek de az a durva ott is van egy rakas kid, troll flamer, es igen a dtaft sokkal jobb mint a blind :)
2017. dec. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Draft. Az valamennyire lecsökkenti az ilyet, de arra készülj fel, hogy ott is bőven vannak ilyenek. Mikor valakit supportnak dob be a rendszer, de ő is midre megy, mert csak ott hajlandó játszani.
2017. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is a draftot ajánlom. Meg találkozhatsz elég sok magyarral pvpben akiket bejelölsz és beinvelsz meccsekbe. De amúgy ja, néha úgy érzem amilyen alacsony az elo annyira az iq is xd Majd később ha feljebb jutsz kevesebb retardált lesz.
2017. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Játsz haverokkal és ennyi vagy draft ott nincs vita hogy ki hova menjen épp velem is játhatsz ha akarsz csak írj üzit :D
2017. dec. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mi a f*sssssζ?

Most csak szορatsz minket???

A supporton veszekedtek(t/3)?

Hát ez kurναnagy

2018. febr. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!