Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet GTA V-ben a...

Hogyan lehet GTA V-ben a Doomsday DLC után szerintetek a legjobban keresni? (pénzt).

Figyelt kérdés
Látom a sok-sok videóst hogy van több száz milliójuk vagy akár milliárdjuk és nem tudom hogyan, kérlek ha valaki tud segítsen! Előre is köszönöm!

#millió #GTA #pénz #GTA 5 #pénzszerzés #gta v gyors #gta v gyors pénzszerzés #miilliárd
2017. dec. 19. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél igazi pénzből, nekik is úgy van
2017. dec. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezzel az a probléma hogy nem vagyok az a fajta aki játékra költ több ezer/tízezer vagy akár több forintot! És szerintem az árak rettenetesen irreálisak. (Vagyis a magas összegért amit kifizetsz, nem kapsz annyit amennyiért megérné).
2017. dec. 19. 15:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Meg azért abba is durva lenne belegondolni hogy valaki több száz milliót vesz... mivel 8.000.000 GTA $ 70-80 IRL $ ezért nem hinném hogy valaki vett több száz ilyet.
2017. dec. 19. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajanlanam a CEOs Vehicle Warehouset, a top range autok 100kat adnak, csak 20kt rajuk kell fizetni. Illetve ami nem top range autó, azt ne add el, mert utána össze gyülik kb 20 db, és csak top range autókat fog dobálni. Utána érdemes össze gyüjteni egy klubházos bizniszre, sokan a kokolabort ajánjlák mert a biznisz fejlesztése olcsó és jól hozza a pénzt.
2017. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elözö válaszoló vagyok, azt elfelejtettem mondani hogy az autóeladásnak 20 perces limitje van. Míg a kokólabor maxra fejlesztve 5 óránként pár százezret ad.
2017. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Cheat-tel szerzik.
2018. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 EZEZ ***** válasza:
leggyorsabb doomsdayyel ha Act1-et csinálod mindíg. kb 1- 1,5 óra alatt le lehet tolni, finalt mindig 2személy csinálja több pénz jut 80-20 vagy ha nagylelkű vagy 75-25 még úgy is jó és az már kapásból 600 ezer. Mellette üzemeltess bunkert ami full upgradelve LS-ben eladva 1milla, de azt mindig minimum 2 ember csinálja. Mellette 20 percenkén adhatsz el egy top ranges kocsit ami 100k, ja és csatlakozz másokhoz doomsday finalhoz.
2018. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!