Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek ennek a magyar...

Szerintetek ennek a magyar srácnak mennyi esélye lenne egy valódi fegyveres konfliktusban? (verseny győztes)

Figyelt kérdés

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=0mTYxxVRgPo


Hát megnéztem hogy játszik, szerintem béna, én simán elverném.


2017. dec. 22. 19:49
 1/9 anonim válasza:

Semmi.

A valóságban nem tévéfotelből játsszák a háborút, nincs három élet, meg minden sarkon töltény utánpótlás, meg kaja. Nem is beszélve arról, hogy a fegyvert tartani, vinni, cipelni kell. Egy pc-n edzett harcos fél órát nem bírna ki, és 100 métert sem haladna előre terepen.:)

2017. dec. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy normális lövése nincs rohangál össze-vissza, 90%-ban akkorát mellé lő hogy rossz nézni! Komolyan ez valami verseny győztes?
2017. dec. 22. 20:16
 3/9 A kérdező kommentje:
2017. dec. 22. 20:31
 4/9 A kérdező kommentje:
2017. dec. 22. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Két kérdésem lenne:

-Ha akkora király vagy, miért nem te vagy a helyén?

-A srácnak mi köze van a valódi fegyveres konfliktushoz?


Az hogy szerinted béna a kutya tökét sem izgatja. Ha valóban az lenne, akkor nem nyerte volna meg egy magabiztos 3-0val.

2017. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó nem kell b**iskodni.


1: szégyen a srác ezt bárki megmondja


2: én ezt a kérdést nem ide írtam de áthelyezték

2017. dec. 23. 11:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerinted ez b**iskodás... Hat jó...

De látom egyik kérdésemre sem sikerült értelmes választ adnod, csak a ratyi terelés megy.

2017. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi a gondod.

Részt vett egy versenyen, megnyerte, pont. Ha szerinted jobb vagy, van lehetőséged neked is feliratkozni ilyen versenyekre, nyugodtan lehet bizonyítani.


A játékbeli harcoknak meg semmi közük a valódi harcokhoz, ahogy nem lesz jó focista, kosaras stb, ha pc-n ezekkel játszol. Nem lesz belőled védelmi miniszter, ha jó vagy egy stratégiai játékban, ahogy nem lesz szép kerek életed sem, ha a sims-ben sikerült felhúzni egy nagy családot.

2017. dec. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Figyelj ha háborúba lennél egy veterán se húzná sokáig ha pl:bombáznak vagy zárótüzet nyitnak itt nem 1 emberen áll az egész ez a kérdés fasz.ság egy eltévedt golyó is megölhet lazán annyi esélye van túlélni mint egy tapasztalt katonának
2017. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!