Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Final fantasy 8: mikor,...

Final fantasy 8: mikor, hogyan fejlődjek?

Figyelt kérdés

ez az első ff játékom, ne kövezzetek meg:D

ahol most tartok az, amikor a Tomb of the Unknown King-hez kell menni. na és most Squall lvl 13. de amikor most néztem erről a részéről a játéknak egy videót (mert nem tudtam hol van a hely), akkor láttam hogy a végigjátszónál már squall lvl 26, illetve a kommentelők is arról írnak, hogy már legalább ugyanennyi szinten vannak. én meg csak nézem, hogy hogyan és mikor, mert eddig nem kellett elég helyre elmenni hogy a fejlődéshez elegendő csatába kerüljek.

szóval most akkor a küldetések között általában a játékosok elmennek 'farmolni'? érdemes a játék elején már a lehető legmagasabb szintre vinnem Squall-t? vagy mi alapján döntsem el, hogy mennyi ellenséget keressek, hányas szintre fejlődjek mielőtt folytatom a küldetéseket? lehet hogy csak túlkomplikálom a kérdést, de szeretném hogy ne félreértésben játsszam végig a játékot, megnehezítve az élményt:)



#fejlődés #RPG #Final Fantasy #EXP #final fantasy 8 #squall #j-rpg
2017. dec. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Gratulálok, sikeresen kiválasztottad a legrosszabb FF játékot, a legelcseszettebb fejlődési rendszerrel :)


Minél alacsonyabb szinten vagy, annál jobb, mert az ellenség is veled fejlődik, egyre nehezebb lesz csak így a játék. A junctioning-nek olvass utána.

2017. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
XDD ez bíztató xD de köszi a választ! de amúgy nekem tetszik ez is, egyenlőre. mármint nekem egészen bejönnek eddig a szereplők egy része, és kíváncsi vagyok a sztorira is. de ez az egész fejlődés, junctioning meg card rendszer most egy kicsit sok. próbálok róluk infokat szerezni, de azért még meg kell szoknom ezt az egészet..
2017. dec. 27. 23:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egész rendszer lelke a junction, hogy melyik karakterhez melyik varázslatból hány darabot raksz bele (érdemes az Auto elosztást használni, és az ATK-t erősíteni). Ha komolyan tápolni akarsz, akkor a világtérképen addig csatázol, amíg a szörnyekből össze nem szedsz (Draw paranccsal) 99 varázslatot minden létező típusból, és bejunction-ölöd (aunye, be szép magyar szó) a karaktereidnek. Később, mikor pl. Fire helyett már Fira mágiát lehet kinyerni a szörnyekből, megint megismétled ezt a gyűjtögetést. Bonyolult szisztéma, sokat kell molyolni vele.

Nem értek egyet vele, hogy a legrosszabb FF lenne, nekem a kedvenc 3 rész között van a VIII. epizód. Én a X-től és a XIII-től vagyok rosszul.

2017. dec. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!